1

Temat: Halloween dla dziecka

Moje dziecko wymyśliło sobie że zrobimy dla jego kolegów i koleżanek zabawę Halloweenową.
Dekoracje w pokoju dziecka to spore wyzwanie.
Co myślicie o tych ?
Spodoba się dzieciakom czy jest to lekko przesadzone ?

2

Odp: Halloween dla dziecka

Moja siostra kupiła specjalnie przed dom lampę przed dom tylko dlatego, żeby dzieciaki miały frajdę (u nich na nowym osiedlu niektóre chodza przeprane za cukierkami), więc dekoracja tylko w pokoju nie jest przesadą wink

3

Odp: Halloween dla dziecka

Szkoda, że u nas Halloween jest tak mało popularne. Często ludzie sprzeciwiają się modzie na przebieranki i dynie twierdząc, że takie "zachowania" niszczą polską tradycję. A ja nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Można sprawić przyjemność dzieciakom, a pierwszego listopada zabrać je na groby bliskich, by pomodlić się za zmarłych.

Ostatnio edytowany przez illiada (2014-08-04 15:00:17)

4

Odp: Halloween dla dziecka

Ja ozdabiam pokój na Halloween. Na obrazie zawsze jest duch wychodzący z ramy, a na szafach papierowe dynie i nietoperze.

5

Odp: Halloween dla dziecka

A Twój kot nie boi się takich dekoracji...? wink

6

Odp: Halloween dla dziecka

Mój kot przestał mnie kochać i przebywa tylko w tych pomieszczeniach, w których stoi jego miska. Uczucie do karmy okazało się silniejsze niż jakieś tam sentymenty.

7

Odp: Halloween dla dziecka

Ale jak do tego doszło? Czym mu się naraziłaś..?...

8

Odp: Halloween dla dziecka

Konkurencja go przekupiła kocimi ciastkami z niebieskiej paczki. Wie, w której są szafce i lubi przebywać w tym pokoju big_smile
Ja mu nic nie daję, więc mnie nie kocha.

9

Odp: Halloween dla dziecka

Wracając do tematu - dynie czy tykwy z arbuza są świetnym pomysłem na Halloween - dziecko może je samodzielnie przygotować, wycinając otwory, to dobra lekcja kreatywności:)

10

Odp: Halloween dla dziecka

A może samo przygotuje przebranie ducha czy upiora...?