1

Temat: Fajne filmy!

Jakie są wasze ulubione filmy do których jesteście w stanie wracać po parę razy ? o ile są takie bo może oglądacie raz i starczy.

Moja osobista lista jest naprawdę długa także wymienię tylko kilka naj naj ulubieńszych
- Siedem Dusz
- Incepcja
- Tajemnica wyspa
- Cała trylogia Batmana od Nolana
oraz
W obronie własnej

Ilekroć robię sobie maratony filmowe a zdarza się to średnio co tydzień to zawsze poza nowymi tytułami które akurat mnie zaciekawiły dorzucam coś starszego smile Akurat w sobotę o 21:55 będzie lecieć na pulsie w obronie własnej także jak ktoś przegapił to polecam dobra obsada (Jason Statham , James Franco) szybkie tępo , akcja na wysokim poziomie

2

Odp: Fajne filmy!

Ja często wracam do "jak rozpętałem II wojnę światową" - M.Kociniak to mistrz komedii:)

3

Odp: Fajne filmy!

[quote=Aga Biedrzycka]Ja często wracam do "jak rozpętałem II wojnę światową" - M.Kociniak to mistrz komedii:)[/quote]

Mam dokładnie tak samo wink uwielbiam zwłaszcza pierwszą część, choć dwie pozostałe też są mega

4

Odp: Fajne filmy!

A ja lubię wracać do komedii Sami swoi, niezapomniany Kargul z Pawlakiem to moi aktorscy idole:)

5

Odp: Fajne filmy!

A seriale też mogą być? Uwierzcie lub nie, ale ulubione seriale oglądam po 2-3 razy. Nigdy mi się nie nudzą. Obecnie wałkuję 3 sezon agentów NCIS na pulsie 2. Serial kryminalny, akcja dzieje się w marynarce wojennej. Taki klimat lubię smile

6

Odp: Fajne filmy!

Wczoraj oglądałam film La cara oculta - jest naprawdę dobry. Trzyma w napięciu i ma zaskakujące zakończenie.

7

Odp: Fajne filmy!

O, to muszę to obejrzeć. Już kilka osób mi to polecało.

8

Odp: Fajne filmy!

Nie uwierzycie ,ale mam fioła na punkcie filmu "Darty Dancing"nie patrzę tyle co na film co na kroki jak tańczą.
Chciałabym tak tańczyć jak oni:)ale mój mąż ładnie tańczy ,ale czegoś takiego nie chce zatańczyć ,a ja mu tłumaczę , że to tylko taniec.

9

Odp: Fajne filmy!

[quote=mmamaster][quote=Aga Biedrzycka]Ja często wracam do "jak rozpętałem II wojnę światową" - M.Kociniak to mistrz komedii:)[/quote]

Mam dokładnie tak samo wink uwielbiam zwłaszcza pierwszą część, choć dwie pozostałe też są mega[/quote]
Jeden z tych filmów, które bawią za każdym razem big_smile
Podobnie jak komedie Barei smile Znam, oglądałam po kilka razy, a mimo to świetnie się je ogląda po raz kolejny.

10

Odp: Fajne filmy!

A ja tak mam z filmami ze Stathamem. Dzisiaj na Pulsie będą aż dwa - "Angielska robota" i "Wyścig śmierci". Na pewno posiedzę przed telewizorem. big_smile

11

Odp: Fajne filmy!

Komedie Barei oczywiście, poza tym mój ulubiony film, czyli "Ojciec chrzestny", naturalnie cała trylogia smile
Kilka razy widziałam LotR i filmy animowane typu Shrek.
Kevina oglądałam przez kilka dobrych lat.
Ulubione filmy chętnie oglądam ponownie, na przykład "Słaby punkt".
Wracam też do seriali, np. kiedy choruję, albo kiedy zupełnie nic mi się nie chce. Oglądam po kilka naraz "Gotowe na wszytsko" albo "Grę o tron".

12

Odp: Fajne filmy!

Ja wracam do "Titanica", już kilkanaście razy oglądałam i za każdym razem coś nowego w nim odkrywam...

13

Odp: Fajne filmy!

Pytanie, czy wzruszasz się wciąż tak samo? smile
No i narobiłyście mi ochoty na "Gotowe na wszystko". Chyba pojadę od początku smile smile smile

14

Odp: Fajne filmy!

Ja znalazłam ostatnio ciekawe zestawienie filmów . Co prawda dotyczy ono filmów na Walentynki ale nie szkodzi. Nie jest powiedziane, że nie mogę sobie ich zobaczyć o każdej innej porze roku. To naprawdę piękne filmy i koniecznie musicie je obejrzeć.

15

Odp: Fajne filmy!

Ja ostatnio wracam do komedii z lat 90, polecam tym co nie znają serię z Jasiem Fasolą smile

16

Odp: Fajne filmy!

Ja wracam do filmów z lat 70.