1

Temat: Biała Podlaska

Szukam ludzi z okolic na wymianę nie potrzebnych ubrań ,a przy okazji do zawarcia nowych znajomości .Może taki straganik założymy są już takie w większych miastach organizowane.
Mam na imię Tereska , 32 lata  lubię bawić się kolorami , nie cierpię nudy. Z koleżankami czasami wymieniamy się i wtedy korzystam z nowych ubrań do małych przeróbek czasami .

2

Odp: Biała Podlaska

Witam.
Poszukuję osób chętnych do wyjścia na spacer, kawę, czy piwo. Najlepiej osoby w wieku 35+.
Pozdrawiam - Aga.

3

Odp: Biała Podlaska

Cześć  Tereska
Masz ciekawy pomysł ,tylko gdzie chciałabyś to zorganizować ?Jestem szwaczką to mam trochę pojęcia na temat przerabiania .Ale tylko wymiana mam nadzieję coś za coś ?

4

Odp: Biała Podlaska

Brakuje mi fajnych osób w moim otoczeniu, niby znajomi są, ale każdy już w swoich pieluchach, karierach bądź paranojach. Inni znajomi, trochę z doskoku, w zupełnie innym klimacie, nie są  rodowitymi warszawiakami, są z kompletnie innej bajki, nie słuchają dobrej muzyki, nie da się z nimi pójść na fajną imprezę, czy wydarzenie, żyją tylko pracą, weekendowo jakieś piwo, kino lub klub z obciachową muzyką, kręgle, ploty, pierdoły i tyle. 
Zapraszam do kontaktu osoby z całego Podlasia:)

5

Odp: Biała Podlaska

Chętnie poznam osoby z okolicy (do 230 km) - do wspólnego spędzania czasu w wakacje i później

6

Odp: Biała Podlaska

Szukam znajomych na Podlasiu, interesuje mnie ten region więc chętnie poznam osoby zajmujące się folklorem, kulturą, historią tego regionu. W wakacje będę tam 2 tyg. w Hajnówce smile

7

Odp: Biała Podlaska

Fajna sprawa tak sobie pojechać w bardziej tradycyjne rejony kraju....

8

Odp: Biała Podlaska

To prawda smile

9

Odp: Biała Podlaska

Tam i ludzie są inni, przyjaźni i nie tak nastawieni na kasę. ...