1

Temat: Filmowanie wesela z powietrza

Czy ktoś z Was może miał swoje wesele filmowane dronem? Możecie napisać czy efekty rzeczywiście są takie fajne? Czy podobało Wam się ?

2

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Teraz raczej odchodzi się od filmowania, bo nikt tego potem nie ogląda wink

3

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Filmowanie dronem jest bardzo ciekawe tylko najlepiej pasuje np. do wesela w stylu amerykańskim czyli na zewnątrz budynku. Bo co to za filmowanie skoro wszyscy goście będą na sali? wink Ale polecam sprawdzić  bo jest tam bardzo dużo ogłoszeń dotyczacych hoteli, sal, limuzyn, bryczek no i właśnie fotografów czy zespołów a także porady dotyczące wesel także można znaleźć bardzo dużo informacji.

4

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Efekt na pewno jest piorunujący:)

5

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

W sumie pomysł ciekawy, ale tak jak ktoś napisał wyżej - raczej w przypadku wesela w plenerze. I też wydaje mi się, że takie filmy z wesela potem mało kto ogląda smile Jednak zdjęcia są najlepsze. Dlatego wg mnie ciekawą atrakcją jest np. fotobudka, zwłaszcza jak na weselu ma być sporo młodych osób (chociaż i starsi nieraz okupują fotobudkę).

6

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Popieram, efekt jest świetny . My mieliśmy swojego drona  z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Filmowaliśmy też w ten sposób chrzciny naszej córeczki (uroczystość na świeżym powietrzu) smile

Ostatnio edytowany przez mmamaster (2016-09-19 13:03:27)

7

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Witam serdecznie, filmowanie wesela z powietrza to rzeczywiście fajny pomysł. Jesli choć szukałby jeszcze jakiś atrakcji na wesele to ja mogę polecić fotobuke, która miałam na swoim weselu i byłam bardzo zadowolona tak samo jak moi goście

8

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Jakieś kadry mogą być, ale żeby całość tak filmować to chyba zły pomysł. Oglądanie starszych wujków i otyłych ciotek z góry nie jest zbyt atrakcyjne...

9

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Ale twarze gości w ogóle będzie widać? Głupi pomysł moim zdaniem, jak na jakiejś imprezie plenerowej to będzie wyglądać...

10

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Ale twarze gości w ogóle będzie widać? Głupi pomysł moim zdaniem, jak na jakiejś imprezie plenerowej to będzie wyglądać...

11

Odp: Filmowanie wesela z powietrza

Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.