1

Temat: Atrakcje na weselu

Ciekawym pomysłem na atrakcje weselne to pokaz barmański lub show z udziałem iluzjonisty lub magika co sądzicie takim rozwiązaniu? Organizowaliście już tego typu atrakcje?

Ostatnio edytowany przez zaslubieni (2016-03-23 15:31:36)

2

Odp: Atrakcje na weselu

Ja bym wybrała iluzjonistę,bo  to rozrywka i dla dorosłych i dla dzieci...

3

Odp: Atrakcje na weselu

Fotobudka to świetny pomysł smile Pokaz barmański, iluzjonista.... nie... osobiście nie zamówiłabym takiej atrakcji.

4

Odp: Atrakcje na weselu

A ja szczerze mówiąc nie lubię tych wszystkich zabaw weselnych, trochę się już przejadło "pompowanie balonów" itp ale znalazłem bardzo ciekawe atrakcje w serwisie. Jest tam naprawdę wiele ciekawych pomysłów. No i do tego bardzo ciekawy wedding planner dzięki któremu wszystko można wpisać i trzymać się harmonogramu smile

5

Odp: Atrakcje na weselu

Jeśli nie masz pomysłu na atrakcje na weselu to przejrzyj sobie firmy, które takie atrakcje na weselach zapewniają. Myślę, że na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie smile

6

Odp: Atrakcje na weselu

A może pokaz iluzjonisty?...

7

Odp: Atrakcje na weselu

Myślę, że świetną atrakcją na weselu może być drink bar.
Wiele młodych par się na taki mobilny bar z barmanem decyduje i w sumie wcale się nie dziwię.
Jeżeli szukałabyś takiej atrakcji na wesele to na pewno zainteresuje Cię taka  oferta bo jest bardzo atrakcyjna

8

Odp: Atrakcje na weselu

A może fotobudka na wesele to dobre rozwiązanie ? Teraz takie fotobudki są bardzo modne i nowoczesne, myślę, że goście będą zachwyceni takimi atrakcjami. Firma organizuje takie atrakcje smile

9

Odp: Atrakcje na weselu

Witam, ja polecam świetną atrakcje na wesle jaką jest fotobudka. U mnie sprawdziła się świetnie. Goście jak trochę popili to byli zachwyceni pomysłem robienia sobie zdjęć w śmiesznych przebraniach a  ja do dziś mam super pamiątkę.

10

Odp: Atrakcje na weselu

Widzę, że sporo z Was poleca fotobudki. Sama zastanawiam się nad wynajęciem fotobudki i nad kupnem kilku gadżetów dla urozmaicenia wesela swojej córki, które pomagam jej organizować. Sama wiele lat temu nie miałam praktycznie żadnych atrakcji oprócz kiepskiego zespołu muzycznego i chciałabym, żeby moja córka miała inne, atrakcyjniejsze wesele, bo to w końcu będzie jeden z najważniejszych dni w jej życiu i chcę żeby był dla niej wyjątkowy.

11

Odp: Atrakcje na weselu

Dzisiaj tak na dobrą sprawę mamy sporo możliwości, jeżeli chodzi o atrakcje na weselu. Możemy  skorzystać z fotobudek, zdecydować się na pokazy świetlne czy też iluzjonistyczne, czy nawet wybrać opcje z atrakcją wyłącznie dla młodej pary, jaką jest przelot widokowy samolotem. Myślę sobie jednak, że jednak z najważniejszych jest dobra muzyka, w związku z czym na pewno warto wziąć po uwagę dj na wesele na śląsku, dzięki niemu bowiem możemy się świetnie bawić przez całą noc, a i na pewno nasi goście będą zadowoleni:)

12

Odp: Atrakcje na weselu

My na weselu też mieliśmy taki pokaz na prawdę warto goście byli zachwyceni,świetnie się spisali barmani bardzo dobrze wykonywali różne tricki barowe oraz podawali pyszne egzotyczne drinki bardzo kolorowe mamy pełno fajnych zdjęć dzięki temu, super atrakcja wink

13

Odp: Atrakcje na weselu

mógłbyś bardziej przybliżyć mi tą firmę, a raczej barmanów? bo nie powiem zainteresowałeś mnie swoją wypowiedzią wink

14

Odp: Atrakcje na weselu

Byłam niedawno na weselu, na którym było mnóstwo atrakcji. Pokazy barmańskie nie znalazły dużego zainteresowania. Za to dużym powodzeniem cieszyły się fajerwerki i fotobudka weselna. Ustawiały się do niej kolejki a śmiechu było co niemiara.

15

Odp: Atrakcje na weselu

Jestem zaskoczona. My na weselu nie mieliśmy dodatkowych atrakcji

16

Odp: Atrakcje na weselu

Mi się opcja z barmanem podoba. Jest to takie rzadko spotykane a zarazem fajne. Do tego dodać sobie jeszcze jakieś atrakcje dodatkowe i wesele zaplanowane ale fotobudka jak dla mnie jest słabym pomysłem i jednak wolałabym taki pokaz barmański.

17

Odp: Atrakcje na weselu

Wybrałabym show barmańskie i obowiązkowo fotobudkę. U naszych znajomych byli i wybawiliśmy się jak nigdy a do tego mamy super zdjęcia, a dzięki temu niezapomnianą pamiątkę, bo wiadomo, że swoich zdjęć może nie wywołamy.

18

Odp: Atrakcje na weselu

To jakie atrakcje powinny znaleźć się na weselu zależy również w dużej mierze od regionu w jakim planowane jest wesele. Inaczej będzie to wyglądało na Podlasiu, inaczej w Wielkopolsce a jeszcze inaczej na Śląsku czy na Kaszubach.
Krótko mówiąc każdy region charakteryzuje się trochę innymi tradycjami i zwyczajami.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-07-21 07:19:38)

19

Odp: Atrakcje na weselu

Ostatnio byłam na weselu z pokazem iluzjonisty! Świetna sprawa, choć wiadomo że część gości była już na cyku i za wiele nie kontaktowała z jego sztuczek...:)

20

Odp: Atrakcje na weselu

Ja lubię fontannę czekoladową i na swoje wesele na pewno taką zamówię

21

Odp: Atrakcje na weselu

Super temat, bardzo ciekawe big_smile

22

Odp: Atrakcje na weselu

Dla dzieci fajnie jest wynająć animatora zabawy, żeby się nie nudziły, bo siedzenie za stołem raczej nie jest dla nich atrakcją...

23

Odp: Atrakcje na weselu

Dla mnie fajne wesele to takie, gdzie nie ma dzieci... To ewidentnie jest element, który czyni z wesela chaotyczną imprezę

24

Odp: Atrakcje na weselu

Na pewno warto zadbać o dobre jedzenie, dobry alkohol i muzykę. Reszta już z górki. Ja osobiście nie polecam brać automatycznego barmana. Kosztuje strasznie dużo, a ludzie i tak z tego nie korzystają bo się boją że zepsują. Iluzjonista to raczej nie ten kierunek, chyba że ktoś chce zrobić cyrk ze swojego wesela wink

25

Odp: Atrakcje na weselu

A może tak standupera zamówić? Co sądzicie ?