26

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

To proponuję wycieczkę na bliski Wschód, tam to się dopiero można sprawdzić, na polu walki...

27

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Nie no takiej podróży to ja bym raczej na prezent ślubny nikomu nie zafundowała... lekka "przesadka":)
Takie wyjazdy poślubne to raczej wyobrażam sobie w kat. max bezpiecznych, w krajach bez zagrożeń w aktualnym momencie (na stronach biur podróży czy w agregatorniach ofert jak [url=http://www.fostertravel.pl/]foster[/url] można sporo znaleźć, więc po co sobie utrudniać kombinacjami).

[b]Czasem to, co nieprzekombinowane jest najlepsze.[/b]

28

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

A prezent dla rodziców, jako podziękowanie za te wszystkie lata? smile np jako dodatek do kosza kwiatów

29

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Dobry pomysł na prezent dla rodziców  to jakieś urządzenie które ułatwia życie albo leczy

30

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Może jakaś wycieczka tam gdzie zawsze chcieli pojechać?

31

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Albo ekskluzywne perfumy, kosmetyki - to dobra okazja

32

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Jako dorosła osoba byłam na weselach dwukrotnie. Na jednym w prezencie dałam ładny komplet pościeli i do tego pieniądze a na drugim młodą parę obdarowałam kartą podarunkową do Duki. Wybrałam takie prezenty, z których sama bym się ucieszyła (nie jestem pewna, czy to dobra metoda, ale zaryzykowałam smile). Co ciekawe, jedna z par zamiast kwiatów zażyczyła sobie książki a druga słodycze, więc dałam im to, czego sobie zażyczyli. Powiem wam jednak, że gdyby to było moje wesele i dostałaby voucher do spa w jakimś ładnym miejscu  to oszalałabym z radości! Myślę, że to fajny pomysł i wiele osób na pewno by się z tego ucieszyło!

33

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

ja dałam taką pamiątkę z dedykacją artess.pl
+ koperta z pieniazkami
znajomi byli zadowoleni do dzis maja na komodzie ta pamiatke. cenowo w porzadku.

34

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ja jestem bardziej praktyczna, ale może warto pomyśleć, że zrobić składkę z kilkoma osobami i kupić parze młodej na przykład pralkę smile ja ze swoimi znajomymi zawsze staramy się stosować tą taktykę smile bądź ewentualnie koperta smile

35

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Szkoda ze nie meblościankę wink Rzeczy do domu to każdy sobie najlepiej wybierze, Ty byś chciała dostać coś, co niekoniecznie Ci się spodoba, bo może wolisz mniejszą/większą albo w innym kolorze...?

36

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Bardzo fajnym i na pewno przydatnym prezentem będzie porcelana dobrej jakości. Niby pospolity prezent, ale jest tyle super wzorów, że można znaleźć super filiżanki albo wazony smile Polecam bellodecor.com.pl, bardzo dobra jakość i fajny wybór. Można zamówic zastawy na 6 osób lub 12 osób, to już tak jak uważacie. Polecam smile

37

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Ale każdy ma inny gust w tym względzie, że ja bym się bała, że trafię jak kulą w płot... To już lepiej dać bon np. na 300 zł do jakiegoś sklepu i sobie kupią co będą chcieli

38

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

To są takie oklepane prezenty, lepiej dać coś fantazyjnego, są teraz takie oferty np. voucher na masaż albo do groty solnej...

39

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Wydaje mi się iż dobrym pomysłem było by np kupno wina. Dla mnie jest to standardowy rodzaj prezentu i takie winko by ładnie wyglądało. Tylko pytanie jest jakiego rodzaju wino należy kupić. Przeszukałem internet w celu znalezienia informacji jaki wino ludzie kupują na wesele. I znalazłem stronkę gdzie sprzedają specjalne wino na wesele produkowane na Węgrzech. Pytanie do was czym takie wino się różni od zwykłego wina w np naszych supermarketach?

40

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Pomysłów na prezent można mieć wiele najlepiej dostosować go do osoby którą chcemy obdarować. Jeżeli ktoś lubi czytać książki to można go obdarować dość popularną książką Adama Amblera "Seksturysta" sama czytałam i książka dość skandaliczna mnie podobały się liczne wątki erotyczne i ukazanie turystyki inaczej.

41

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

W Beauty Center w Józefowie próbujcie. To było bardzo ciekawe doświadczenie - zabiegi, które miałam mocno odmieniły moją cerę, zrobiła się znacznie ładniejsza, bardziej delikatna, miła w dotyku. To była mocna odmiana. I docelowo ten efekt jaki uzyskaliśmy również był super.

42

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Wydaje mi się, że właśnie taki wyjazd nawet na weekend byłby mile widziany. Może  od razu zarezerwować ? Tam jest tak romantycznie prawda?

43

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Może porządne whisky? Dobry alkohol jest prezentem odpowiednim na każdą okazję. Prezent praktyczny i elegancki.

44

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Też właśnie szukam pomysłu na prezent na wesele do znajomej. Szukam po necie inspiracji i fajne pomysły udało mi się znaleźć  Praktyczne ale jednocześnie oryginalne pomysły na prezent.

45

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Myślę, że bardzo fajną opcją jest fotoalbum który można zrobić tuż po ślubie i podarować jako prezent. Ja robiłam już takie fotoalbumu i zawsze bardzo cieszyły. Myślę, że spokojnie coś ładnego wyczarujesz ze zdjęć, które zrobiłaś smile

46

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Macie pamiątkowe prezenty w stylu fotoksiązek, poduszki ze zdjęciem, ramek, obrazów na ścianę - myślę, że taki motyw będzie zdecydowanie bardziej trafiony. Po prostu prezent ma być dopasowany tak, żeby robił różnicę. Byle jakich rzeczy to wy nie dawajcie.

47

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

O nie, to kolejny kurzołap będzie...  |Ja lubię dać coś, co będzie używane często i z radością, a nie tylko oglądane od święta

48

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

Super sprawa, ja na 30. urodziny dostałam od siostry voucher na masaż i był to najlepszy prezent jaki dostałam:)

49

Odp: Prezent na Ślub i Wesele - Voucher do Spa

A może wyjazd w jakieś fajne miejsce z atrakcjami?