26

Odp: Kocia kawiarnia

U nas w Krakowie jest kocia kawiarnia, byłam tam dwa razy, fajna sprawa, chociaż jak jest dużo dzieci, to kotom się to trochę nie podoba, tak zauważyłam, a rodzice nie za bardzo reagują.

27

Odp: Kocia kawiarnia

Jestem za tym, żeby takich miejsc było jak najwięcej. smile Uwielbiam kociaki i picie kawy czy jedzenia ciasteczka w towarzystwie wielu kociaków będzie dla mnie samą przyjemnością.

28

Odp: Kocia kawiarnia

Mi się bardzo podobają tego typu miejsca. W sumie mam też znajomą, która ma hodowle kotów u mniej zawsze czuję się jak w takiej kociej kawiarni, a właściwie kocim królestwie, bo są dosłownie wszędzie. smile

29

Odp: Kocia kawiarnia

Tylko co wtedy, gdy ktoś kogo zaprosimy jest uczulony na sierść zwierząt? Trochę to ryzykowne, jeśli zapraszamy kogoś, o kim nie musimy aż tyle wiedzieć...

30

Odp: Kocia kawiarnia

byłam w Gdańsku w kociej kawiarni i jest super, jest piękna ściana z adoptowanymi kotkami <3 w Krakowie też byłam, ale nie podobało mi się tak bardzo, jedzenie takie sobie

31

Odp: Kocia kawiarnia

W gdańsku też mamy takową kawiarnie wink

32

Odp: Kocia kawiarnia

Koty łagodzą obyczaje i obniżają ciśnienie, więc w miejscach kojarzących się z relaksem powinny być stałymi gośćmi:)

33

Odp: Kocia kawiarnia

Byłam w kociej kawiarni w Krakowie. Specyficzne miejsce big_smile Mogłoby być troszkę bardziej zadbane, bo jednak ściany były brudne i panował bałagan, toaleta również pozostawiała do życzenia. Sam pomysł bardzo mi się podoba. Trochę więcej zaangażowania w prowadzenie takiego miejsca ze strony właścicieli i będzie cudownie smile