1

Temat: pozycjonowanie

Witam, bedac wlascicielem firmy wiem jak w dzisiejszych czasach wazne sa opinie w internecie..a co idzie za tym wysoka pozycja w wyszukiwarkach..chcialabym skorzystac z takiej oferty.Wiecie jakie sa orientacyjne ceny?macie propozycje co do konkretnych firm?

Ostatnio edytowany przez hanna248 (2016-12-20 18:51:15)

2

Odp: pozycjonowanie

Najlepiej zapytać parę firm o koszty i wybrać najlepszą cenowo...

3

Odp: pozycjonowanie

Koszt ważne, ale ważne też doświadczenie firmy. Nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać, dlatego firmę do pozycjonowanie trzeba wybrać z głową.

4

Odp: pozycjonowanie

To jest bardzo trudne...

5

Odp: pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest bardzo ważne. Uważam jednak, że warto to zlecić specjalistom, bo żeby ogarnąć ten temat trzeba poświęcić sporo czasu. Mimo wszystko uważam, że warto inwestować w reklamę Od razu może uściślę, mi chodzi też o reklamę tradycyjna. Oczywiście uważam, że w reklamę w sm czy w postaci rożnych kampanii również trzeba przeprowadzać, ale na razie skupiam się jednak na tej pierwszej. Coś możecie mi podpowiedzieć? Chce na początek zaistnieć na lokalnym rynku i jak na razie rozważałam jedynie banery. Nie mam żadnego doświadczenia, bazuje raczej na swojej intuicji i wydaje mi się, że wielkoformatowe reklamy mają swoją siłę wyrazu (na mnie działają). Jestem jednak bardzo ciekawa opinii innych osób, bo jak wiadomo moja subiektywna opinia może być niemiarodajna (choć mam nadzieję, że tak nie jest). Będę wdzięczna za jakieś rady.

6

Odp: pozycjonowanie

Jeżeli chodzi o pozycjonowania to korzystam od lat i jestem zadowolony

7

Odp: pozycjonowanie

Ale jak google zmieni algorytmy to strony lecą w dół:)

8

Odp: pozycjonowanie

Zgodze sie ze pozycjonowane strony jest bardzo wazne i jest chyba jedna z lepszych reklam obecnie. Ja postawilam na pozycjonowanie  i jestem zadowolona. Nie wiedzialam ze wyniki w google tak duzo moga zmienic

9

Odp: pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest dobrym pomysłem, ale raczej nie dowiesz się jakie są orientacyjne ceny, bo każda firma wycenia inaczej i w dużej mierze zależy to od Twojego budżetu, od branży, od konkurencji, od słów kluczowych, strategii, i wiele innych. Wybranie strategii też będzie zależało od tego jakim budżetem dysponujesz. Najlepiej zapytać o wycenę parę firm i wybrać taką, która najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli chcesz to możesz poprosić o wycenę agencję. Nie należy też brać najtańszej firmy, bo tanie pozycjonowanie daje marne efekty..Profesjonalizm i doświadczenie stety-niestety się ceni. Pozycjonowanie za 100 zł na pewno nie będzie dobrze wykonane i nasze pozycje mogą być zagrożone.

10

Odp: pozycjonowanie

Teraz wszystkie firmy, które mają strony internetowe chcą się pozycjonować.

11

Odp: pozycjonowanie

Nie zawsze to im wychodzi na dobre, bo czasem jak czegoś szukam, to wyniki wyszukiwania są pomyłkowe, widać że to automat dopasowuje po jakimś niezbyt dobrym tłumaczeniu frazy...

12

Odp: pozycjonowanie

Dopasowuje tych, co zapłacili za reklamę Google:)

13

Odp: pozycjonowanie

Czasem to wartość tekstu decyduje o pozycji w wyszukiwarce, nie wystarczy napisać byle czego i zapłaxcić...