51

Odp: czy warto kupować testery

Ja zawsze mam w torebce kilka testerów, żeby w razie czego poprawić sobie w pracy nastrój smile

52

Odp: czy warto kupować testery

Lubię testować nowe zapachy ,więc testery są dla mnie  najlepszym rozwiązaniem .

53

Odp: czy warto kupować testery

Testery są małe, można je ze sobą wszędzie zabrać:)

54

Odp: czy warto kupować testery

SWego czasu kupowałam tylko testery z jednego powodu- były tańsze,a zapach, trwałość takie samo, opakowanie również , jedynie często nie miały korka u góry ozdobnego .

55

Odp: czy warto kupować testery

Warto. Jest to ten sam produkt, tylko czasem nie ma zatyczki/brzydki kartonik/ napis na flakoniku że to tester. Cena dużo mniejsza, a zawartość ta sama.

56

Odp: czy warto kupować testery

Jeżeli kupuje dla siebie to raczej tylko testery, bo są znacznie tańsze, czasem nawet 50%. Bardzo często od sprzedawanego produktu różnią się tylko kartonikiem (jest szary), często tez sprzedawane są razem z korkiem, więc przy zakupie dla siebie nie warto przepłacać:)

57

Odp: czy warto kupować testery

Atrakcyjna cena, a jakość taka sama - ja też jestem za:)

58

Odp: czy warto kupować testery

testery często są podrabiane i sprzedawane za lekko mniejszą kasę... tylko, ze to czesto daleko od normalnych perfum oryginalnych.

59

Odp: czy warto kupować testery

ja generalnie jestem za smile mam w swojej kolekcji kilka testerów choć ostatnio coraz częściej zamawiam perfumetki

60

Odp: czy warto kupować testery

ja uwielbiam testery bo codziennie mogę inaczej pachnieć!

61

Odp: czy warto kupować testery

Kupuję i testuję, bo inaczej wydałabym kasę na zapach który niekoniecznie by mi odpowiadał

62

Odp: czy warto kupować testery

Ja mam już kilkanaście , codziennie psikam się innym