1

Temat: Jakie macie plany na najbliższy weekend?

Marzy mi się piknik za miastem. Leżenie w wysokich trawach na kocu, pyszna szarlotka i schłodzone napoje. Książka w ręce, słomkowy kapelusz na głowie i błogi uśmiech na twarzy.

Co Wy planujecie na nadchodzący weekend?

2

Odp: Jakie macie plany na najbliższy weekend?

W sobotę jedziemy na działeczkę do siostry na grilla, a w niedzielę planujemy  wypad nad zalew, tak że też będzie to czas w otoczeniu przyrody:)

3

Odp: Jakie macie plany na najbliższy weekend?

A ja mam ambitne plany żeby trochę posprzątać w domu przed wyjazdem na urlop....

4

Odp: Jakie macie plany na najbliższy weekend?

Skoro przez cały tydzień siedzę w pracy, to weekend będzie spędzony na leniuchowaniu, fajny film, lampka wina, dobre ciacho... Nawet nie muszę nigdzie wyjeżdżać żeby wypocząć tak jak lubię:)

5

Odp: Jakie macie plany na najbliższy weekend?

> Finao napisał/a:

> A ja mam ambitne plany żeby trochę posprzątać w domu przed wyjazdem na urlop....

Też lubię wrócić po urlopie do posprzątanego mieszkania, mimo że podczas wypakowywania rzeczy zawsze zrobi się bałagan.

W tym roku pogoda zepsuła mi plany, bo miałam wyjechać w góry, a tymczasem właśnie teraz nagromadziły się tam chmury i prognoza wskazywała deszcze i burze. Na ostatnią chwilę nie znalazłam nic w przyzwoitej cenie w innym miejscu i zostałam w domu. sad

6

Odp: Jakie macie plany na najbliższy weekend?

Planuję wypróbować parę nowych przepisów z blogów:)