1

Temat: Pościel bawełniana czy satynowa?

Którą lepiej wybrać? Czy w ogóle jest się nad czym zastanawiać? Zależy mi, by przede wszystkim była ciepła i wygodna.

2

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

Tylko bawełna, nie ma to jak natura...

3

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

Również uważam, że pościel bawełniana jest najlepsza. Obecnie noszę się właśnie z zakupem takiej pościeli i zastanawiam się który wzór najładniejszy smile

4

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

Satynowa bawełniana najlepsza, od jakiegoś czasu tylko takie sobie kupuję. Lubię jeszcze flanelowe ale te co miałam dość szybko się zmechaciły. Może to też dlatego, że kupowane na targu, z tymi co mam satynowymi zupełnie nic się nie dzieje.

5

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

[quote=minia77]Satynowa bawełniana najlepsza, od jakiegoś czasu tylko takie sobie kupuję. Lubię jeszcze flanelowe ale te co miałam dość szybko się zmechaciły. Może to też dlatego, że kupowane na targu, z tymi co mam satynowymi zupełnie nic się nie dzieje.[/quote]

Potwierdzam, satyna bawełniana jest super przyjemna i nic się z nią nie dzieje :-) Flanelki też już nie używam, bo mi za ciepło :-)

6

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

Nie lubię pościeli satynowej. Jak dla mnie jest ona zimna.

7

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

Dokładnie, bawełna to jest to:)

8

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

Zdecydowanie bawełna, sama mam pościel bawełniana 200 x 220 i nie zamieniłabym jej na żadną inną smile I z żadnej innej pościeli nie byłam tak zadowolona smile.

Ostatnio edytowany przez iza00 (2020-08-14 23:17:04)

9

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

Satyna jest fajna w upały:)

10

Odp: Pościel bawełniana czy satynowa?

A bawełna czy flanela na zimę:)