26

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Ciekawe aranżacje ścian można stworzyć przy pomocy foto tapety - dzięki nim można na prawdę ożywić ściany i nadać im fajny wygląd. Takie foto tapety można kupić w wielu sklepach internetowych  smile

27

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Faktycznie, ciekawe są takie aranżacje. Mi się to jednak nie podoba.

28

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Wow, spory wybór.
U siebie mam za dużo wiszących półek i kwiatów, ramek, obrazów, żeby zdecydować się na fototapetę, ale niektóre z nich mi się naprawdę bardzo podobają. Myślę, że w średniej wielkości własnym mieszkaniu zdecydowałabym się na widok drogi przez pustynię albo jakąś nowojorską ulicę. Może to drugie to oklepany motyw, ale mnie NY zawsze jarał smile

29

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Mnie bardziej jara Paryż:) Ale nie wieża Eiffla, tylko jakaś mała uliczka z przytulnymi kawiarenkami i niszowymi sklepikami, mają one swój klimat...

30

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Na ten temat był na tym forum fajny wątek - [url]http://urodaizdrowie.pl/forum/topic/2677/tapety-scienne/[/url]

31

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Teraz bardzo modne są fototapety na ścianę, może pomyśl o nich w swoim domu. Wygladają one mega fajnie, jednak warto postawić na jakiś bezpieczny wzór, który zawsze będzie modny. To też łatwy i szybki sposób na odświeżenie pomieszczenia smile

32

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Ja jestem zdania, że powieszenie efektownego obrazu czy oryginalnej grafiki to wciąż jedna z najpopularniejszych metod na dekorację ścian. Przede wszystkim, jeżeli nie czujesz się pewnie w temacie sztuki, zwróć się do specjalistów, którzy pomogą ci dobrać najbardziej odpowiednią grafikę czy fotografię do danego wnętrza.  Jeżeli chcesz, by wybrane dzieło sztuki grało pierwszoplanową rolę we wnętrzu, postaw na kontrast. W takim przypadku uzyskanie dobrego efektu nie jest oczywiste, dlatego też najlepiej jest poradzić się fachowca, który doradzi, jaki obraz wybrać. Warto jednak pamiętać o tym, że nowoczesne dzieła sztuki pasują nie tylko do minimalistycznych wnętrz, a klasyczne obrazy sprawdzają się nie tylko w tradycyjnych aranżacjach. Często w prosto urządzonym mieszkaniu doskonale prezentują się plakaty, fotografie i autorskie ilustracje oprawione w passe-partout. Z kolei nowoczesna sztuka może świetnie uzupełnić salon urządzony antykami.

33

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Fototapety są świetne w nowoczesnych mieszkaniach.

34

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Tak, te 3D powiększają przestrzeń

35

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Inspirująca i zawsze na czasie jest klasyka, a w szczególności motyw ściany ceglanej. Można ją wykonać w dowolnym kolorze, a z biegiem lat mamy mnóstwo materiałów dzięki którym ten efekt możemy wykonać samemu. Jednym z takich materiałów jest płytka z elastycznego klinkieru, którą łatwo dociąć i zamontować. Montuje się je na klej, który pełni funkcję również fugi. Efekt końcowy jest doskonały i bardzo naturalny, a to za sprawą ręcznej produkcji tej płytki.