1

Temat: Co zrobić ?

Witam
Miałam wypadek, zostałam potrącona na pasach.  Dostałam już odszkodowanie, ale chciałabym starać się o zadośćuczynienie. Znacie może firmy które specjalizują się w tego typu sprawach ?  Z góry dzieki za polecenie

Ostatnio edytowany przez ewa240 (2016-11-14 09:34:40)

2

Odp: Co zrobić ?

Nie szukaj firmy, a na przykład prawnika.

3

Odp: Co zrobić ?

Można pozwać sprawcę do sądu cywilnego, ale musisz mieć komplet badań stwierdzający uszczerbek  na zdrowiu.

4

Odp: Co zrobić ?

ja nie mam pojęcia czy to możliwe, chyba lepiej będzie zapytać o to jakiegoś prawnika.

5

Odp: Co zrobić ?

To zależy, czy stało się coś poważnego, czy byłaś u lekarza i masz jakieś badania?

6

Odp: Co zrobić ?

A ja sobie tylko tak myślę ile mniej mogłoby być wypadków, gdyby kierowcy tylko zechcieli stale doskonalić swe umiejętności na  szkoleniach, a na drodze wykazywali odrobinę empatii...

7

Odp: Co zrobić ?

Czasem to po prostu zwykły pośpiech, zagapienie się, a nie brak umiejętności powoduje wypadek...

8

Odp: Co zrobić ?

Mnie facet potrącił na przejściu dla pieszych, bo bardzo chciał skorzystać z zielonej strzałki. Innym razem kobieta próbowała mnie rozjechać, bo też dostała zielonej strzałki w głowie i musiałam dosłownie uciekać przed jej autem. Wiele razy słyszałam skargi na kierowców, którzy wjeżdżają na przejście w ten sposób i poza tymi dwoma opisanymi przypadkami było więcej takich sytuacji, które widziałam na własne oczy, łącznie z kolizją. Zaczynam myśleć, że powinni zlikwidować te strzałki, bo to zbyt niebezpieczne rozwiązanie.

9

Odp: Co zrobić ?

Ludzie są roztargnieni, wiecznie w biegu i chwila nieuwagi może spowodować nieszczęście. mnie prawie przejechał na ścieżce rowerowej gość, który akurat pędem wyjechał autem ze swej bramy nawet nie patrząc czy ktoś nie jedzie po ścieżce, a to było w środku dnia!

10

Odp: Co zrobić ?

Coraz więcej osób nie nadaje się do prowadzenia aut....