1

Temat: koloryzacja włosów na RUDO :D

cześć wszystkim.
nastał ten piękny dzień, w którym postanowiłam coś zmienić. Nie byłam jeszcze do końca pewna koloru jaki bym chciała mieć, troche eksperymentowałam, miałam już blond i różne odcienie brązu, ale w dalszym ciągu nie czułam tej satysfakcji, spełnienia... myślę, że tym razem to się może zmienić, ponieważ bym chciała pofarbować się na jakieś odcienie rudego; słyszałam, że nie każdy rudy pasuje wszystkim dlatego trochę się boję, ale raz się żyje, najwyżej zmienię. Są tu jakieś rudzielce i mogą coś poradzić?? Z góry dzięki za odpowiedzi! smile

2

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

Najlepiej idź wcześniej do sklepu z perukami i poprzymierzaj różne odcienie - zobaczysz czy to jest w ogóle kolor dla Ciebie...

3

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

oo, fajny pomysł, o tym nie pomyślałam

4

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

Każdy kolor niesie za sobą przesłanie i jest pełne symboliki. Tutaj możesz o tym przeczytać [url]http://lorealparis.pl/artykuly/jezyk-kolorow.aspx[/url] . Na tej podstawie też możesz określić kolor jaki chciałabyś nosić smile

5

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

Zgadzam sie rudy, pasuje kazdemu! I bladziochowi i ciemnej cerze i do jasnych oczu i do ciemnych smile Ja ogolnie mam bzika na punkcie rudych wlosow tongue Niecaly rok temu z bolem serca wracalam do swojego naturalnego ciemnego blondu, po 7 latach w rudosci tongue

6

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

Odradzam jasnorudy, bo za szybko się wymywa i źle wygląda już po 2-3 myciach... A ciągle farbować to niezdrowo dla włosów.

7

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

Odradzam jasnorudy, bo za szybko się wymywa i źle wygląda już po 2-3 myciach... A ciągle farbować to niezdrowo dla włosów.

8

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

Teraz są dobre farby i można stosować też szampony podtrzymujące kolor...

9

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

Fajny jest rudy z pasemkami czarnego

10

Odp: koloryzacja włosów na RUDO :D

Też mi się podoba rudy. Jeśli będę farbować włosy, to poszukam odcienia brązu wpadającego w rudawy.