1

Temat: Konsultant ślubny Gdańsk

ytanie moje do Was, czy korzystalyscie, jak wyglada to w praktyce, czy trzeeba miec od razu jakas tam kwote pieniedzy dla takiej osoby czy to jest wpacane jakos w ratach/zaliczkach, ile was to wynioslo i czy zaoszczedzilyscie dzieki temu. I czy kogoś polecicie?

2

Odp: Konsultant ślubny Gdańsk

Ja namawiam do samodzielnego zorganizowania uroczystości, nie zajmie to aż tyle czasu jak nam się wydaje..

3

Odp: Konsultant ślubny Gdańsk

A ja z kolei niekoniecznie. Jesli jest to mniejsze wesele to mozna je zorganizować samodzielnie Organizacja dużej imprezy z kolei potrafi zajmować bardzo dużo czasu. Oraz byc problematyczna dla kogoś kto pracuje na co dzień oraz na przykład mieszka za granicą. Marylka im w organizacji ślubu pomagały dwie konsultantki z Trójmiasta. Asia i Ania:
[url]http://sercadwa.eu/[/url]

Tutaj jest kontakt. Był to pewien koszt nie można pisać, że nie. Jestem jednak zadowolona ponieważ dzieki nim zaoszczędziłam masę czasu związanego z organizacją ślubu No i kasy też ponieważ miały dostęp do wielu zniżek.

4

Odp: Konsultant ślubny Gdańsk

Zerknij na ofertę tutaj: [url]http://tobedziepieknyslub.pl/oferta[/url] . Konsultant ślubny to fajny i pomocny człowiek, można dzięki niemu wiele ciekawych rzeczy zrealizować bez problemu.

5

Odp: Konsultant ślubny Gdańsk

Ostatnio taka konsultantka wypowiadała się, że po epidemii rynek ślubny bardzo się skurczy, wiele osób nie będzie chciało płacić za konsultanta...

6

Odp: Konsultant ślubny Gdańsk

Ale część osób nadal chce płacić i mieć to z głowy.