26

Odp: operacje plastyczne

Albo nie oszczędzała stopy i źle się to zagoiło, a teraz uwiera.

27

Odp: operacje plastyczne

Sama myśl o poprawkach operacyjnych mnie przeraża:)
Biustu na pewno bym nie poprawiała, bo nie muszę, ale w sumie rozumiem, jak ktoś musi bo sie źle czuje z za dużym, albo z za małym biustem..
Tylko wtedy takie rankingi chirurgów plastyków to prześwidrowałabym z góry na dół właśnie po to, żeby możliwie nie miec po takiej operacji żadnych poprawek i za jednym razem załatwić całosć.

28

Odp: operacje plastyczne

Masz rację, warto dokładnie śledzić tą stronę www.

29

Odp: operacje plastyczne

To zawsze jest zabieg chirurgiczny, ja nie zrobiłabym.

30

Odp: operacje plastyczne

Przed zabiegiem chirurgicznym warto zasięgnąć opinii o danej klinice i samym chirurgu. W internecie teraz jest sporo stron zawierających takie informacje, więc warto poczytać zanim się zdecydujemy.

31

Odp: operacje plastyczne

Takie opnie też niczego nie gwarantują, bywa że sami zainteresowani anonimowo sobie wystawiają "laurki"

32

Odp: operacje plastyczne

Myślę że implanty to nic złego;) Ja kiedyś już zastanawiałam się nad taką operacją. Z tego co się dowiedziałam to implanty są najlepsze. Najważniejszą kwestią są jednak pieniądze.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2013-05-15 09:14:56)

33

Odp: operacje plastyczne

Ale to inwestycja na cale życie, więc ja bym się nie zastanawiała

34

Odp: operacje plastyczne

Ostatnio głośno o usunięciu i odbudowie piersi u Angeliny Jolie. Takie operacje plastyczne, które ratują zdrowie to rozumiem, a nie te z próżności żeby wyglądać coraz młodziej

35

Odp: operacje plastyczne

[quote=milagro]Takie opnie też niczego nie gwarantują, bywa że sami zainteresowani anonimowo sobie wystawiają "laurki"[/quote]

No tak, ale nie zawsze - jak ja widzę np 100 opinii, to raczej nie sądzę, żeby jakis maniak sam je wystawiał..
Tak raczej patrzę z dystansem, ale i bez szufladkowania wszystkiego na NIE.

36

Odp: operacje plastyczne

[quote=Zafira]Ostatnio głośno o usunięciu i odbudowie piersi u Angeliny Jolie. Takie operacje plastyczne, które ratują zdrowie to rozumiem, a nie te z próżności żeby wyglądać coraz młodziej[/quote]

Angelina wcześniej robiła sobie operacje plastyczne i to też wpływa na ryzyko zachorowania na raka. Mądrym się jest po szkodzie, niestety

37

Odp: operacje plastyczne

u niej to raczej problem genetyczny, matka też zmarła na raka

38

Odp: operacje plastyczne

Zależy, nieraz trzeba coś poprawić, gdy odczuwa się dyskomfort. Często np robi się korekty nosa. Ja też robiłam i jestem zadowolona z efektów.

39

Odp: operacje plastyczne

Moja siostra poprawiała  biust i wszystko odbyło się jak najbardziej profesjonalnie, więc chyba warto zaufać chirurgowi. Sama nie mam zamiaru decydować się na żadną tego typu operację, ale nie wiem, szczerze mówiąc, co będzie za te kilka lat, gdy mój wygląd zacznie się zmieniać.

40

Odp: operacje plastyczne

Mnie dziwią osoby ktore to odstrasza, każdy tak narzeka ale i tak efekty są dobre, a technologia się posuwa do przodu.

41

Odp: operacje plastyczne

Ja także nie rozumiem, dlaczego ludzie tak krytykują tego typu zabiegi. Są to  operacje na wysokim poziomie, które pomagają ludziom w akceptacji samych siebie. Dzięki temu stają się bardziej szczęśliwi.

42

Odp: operacje plastyczne

Trzeba trafić do dobrej kliniki .Gdybym miała dużo kasy , to bym się zdecydowała na odsysanie tłuszczu z bioder i ud nie mogę z tych partii schudnąć tyle ile bym chciała

43

Odp: operacje plastyczne

Zdecydowałam się ostatnio na leczenie nadpotliwości- polega to na tym że wstrzykują botoks pod pachami co hamuje wydzielanie potu i tworzenie się jak ja to nazywam "zalewów szczecińskich" hehe. dwa tysiące co prawda no ale warto było smile

44

Odp: operacje plastyczne

Sama jakiś czas temu zapisałam się na korekte powiek.Nie mogłam patrzeć się na to jak opadają mi powieki. Twarz wyglądała na zmęczoną oraz o wiele starszą niż jest w rzeczywistości.
Na początku zastanawiałam się jeszcze nad zabiegiem laserowym, ale kilka osób mi odradziło . Ponoć nie daje takich dobrych efektów.

45

Odp: operacje plastyczne

Z pewnością, ale tylko i wyłącznie u renomowanych specjalistów, których umiejętności są poparte wieloma dyplomami i opiniami wśród konsumentów.

46

Odp: operacje plastyczne

Kiedyś myślałam o takiej operacji, ale za bardzo boję się narkozy.

47

Odp: operacje plastyczne

Na szczęście teraz są zabiegi laserowe bez narkozy, a też dobrze działają:)

48

Odp: operacje plastyczne

Operacja zawsze jest ingerencją w organizm, powstaje stan zapalny żeby wyleczyć uszkodzenia, które powstają i zawsze trzeba przemyśleć, czy to jest warte efektu...

49

Odp: operacje plastyczne

Ja to bym sobie nos poprawiła