1

Temat: Wybielanie zębów przed ślubem

Hej, czy możecie polecić jakiegoś dobrego stomatologa w Olsztynie? Za niespełna miesiąc mam ślub, a chciałabym poprawić swój uśmiech. Mam na ten cel 300-400 zł. Myślicie, że za takie pieniądze mogę troszeczkę wybielić swoje ząbki? Ja jedynie słyszałam o rojekdental przy ulicy Panasa, ale nie jestem przekonana. No nic, czekam na jakieś Wasze opinie. Buziaczki.

2

Odp: Wybielanie zębów przed ślubem

Ja tylko zdejmowałam kamień z zębów a w rossmanie kupiłam za chyba 4 dyszki takiśrodek wybielajacy, który kolor trochę rozjaśnił.
Tanio wyszło, a wygladało całkiem całkiem:)

3

Odp: Wybielanie zębów przed ślubem

Jeśli planujecie ślub, ale i nie tylko to polecam do wybielania nakładki iWhite (pisałam o nich też w drugim wątku) smile Dają super efekty smile

4

Odp: Wybielanie zębów przed ślubem

j wybielam w miarę regularnie tn. co 2-3 lata metoda nakładkową. Te nakładki można nawet wykorzystać kilka razy, niestety moje już się zużyły i muszę wyrobić nowe. Teraz zaczęłam chodzić do fajnej kliniki stomatologicznej w Krakowie  i chyba u nich zrobię sobie nowe nakładki, ceny mają przystępne podane na stronie internetowej.

5

Odp: Wybielanie zębów przed ślubem

Mnie własnie coś takiego niesamowicie kusi smile

Może doradzicie gdzie w Łodzi się na to zapisać?

6

Odp: Wybielanie zębów przed ślubem

Można wybielać i w domu, są już w sprzedaży paski z aktywatorem - 5 dni i masz bielsze zęby.

7

Odp: Wybielanie zębów przed ślubem

To konieczna sprawa, bo potem na fotkach wszystko widać...