1

Temat: Wesele w Krakowie

Witam,

To piękne miasto cieszy się dużą popularnością również w kwestii organizowania wesel. Jest mnóstwo, sal ciekawych miejsc. jestem ciekawa czy możecie mi coś fajnego za rozsądne pieniądze polecić? Póki co zainteresowała mnie sala weselna ale jestem otwarta na propozycje smile

2

Odp: Wesele w Krakowie

Teraz jak każdy ma auto to ja bym proponowała wesele pod miastem, można znaleźć ciekawe miejsca i w dobrej cenie....

3

Odp: Wesele w Krakowie

Trzeba by wcześniej zorganizować jakiś wieczór panieński, może taki weekendowy? Można też zarezerwować od razu apartamenty w górach. Tam na pewno zabawa się uda:)

4

Odp: Wesele w Krakowie

Jeśli szukacie miejsca na wesele to warto zobaczyć tu. Znajdziecie tu wykaz ciekawych miejsc na urządzenie wesela. Ale zanim zarezerwujecie salę , to przeczytajcie  sobie artykuł za co płacimy. Znajdziecie tu porady co wchodzi w koszta, a z czego możemy zrezygnować.

5

Odp: Wesele w Krakowie

Nie myślałyście, by uciec z tego smogu i zorganizować np. wesele w górach? Goście przynajmniej będą mogli w spokoju się zrelaksować.

6

Odp: Wesele w Krakowie

Nie znam w Krakowie restauracji, ani nie wiem jakie sale są godne polecenia. Jednak jeżeli chodzi o Warszawę to wiem, że wiele osób poleca organizowanie wesela w  hotelu. Ponoć mają świetną salę i bardzo fajną ofertę na wesela.

7

Odp: Wesele w Krakowie

Uwielbiam Kraków ale nie zorganizowałabym tam wesela.  Sala tam jest idealna jak dla mnie i namawiam narzeczonego na wynajęcie jej smile
On chciał wesele w remizie ale na szczęście powoli go przekonuję, że to dziwne miejsce ;P Mam nadzieję, że nie będzie więcej wymyślał smile

8

Odp: Wesele w Krakowie

A może Wrocław. Wyśmienite jedzenie! Szczególnie grillowana pierś z marchewka oraz wszelkie dania z grzybami Szybko podane i bardzo smaczne. Polecam. Miejsce bardzo klimatyczne i pomieści około 60 osób

9

Odp: Wesele w Krakowie

W większości sale  są bardzo dobrze przygotowane do organizowania imprez okolicznościowych takich jak wesela. Jest w czym wybierać i tylko od gustu i zasobności portfela pary młodej zależy to, gdzie takie wesele zorganizują. Ja bym chętnie wzięła jakiś lokal na rynku smile

10

Odp: Wesele w Krakowie

Organizując wesele w Krakowie warto zainteresować się nie tylko tradycyjnymi salami bankietowymi, ale także pięknym ogrodem, w którym jest możliwość zorganizowania pięknej i niezapomnianej ceremonii

11

Odp: Wesele w Krakowie

Wesele można zrobić gdziekolwiek. Wypożyczalnia stołów w Krakowie da Ci takie możliwości, że miejsce zależy tylko od Ciebie. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do restauracji i sal weselnych.

12

Odp: Wesele w Krakowie

My z mężem co prawda w innym miejscu wyprawialiśmy wesele, ale racja- Kraków to piękne miasto smile A przed weselem zdecydowaliśmy sie na kurs taneczny. Fajna sprawa, bo oboje nie mieliśmy smykałki do tańca, a chcieliśmy dobrze wypaść na parkiecie. Z pomocą instruktora udało nam się opanować choreografię do naszego ulubionego kawałka smile a teraz mamy piękną pamiątkę uwiecznioną na filmie z naszego wesela smile

13

Odp: Wesele w Krakowie

W Krakowie byłam dwa razy na weselu.  Tu i tu było fajnie- miło wspominam ale gdybym miała wybierać to wybrałabym tą drugą zdecydowanie. Bardziej przestronna, piękna z okrągłymi stolikami jak z bajki. Taka klimatyczna typowo na wesele smile

14

Odp: Wesele w Krakowie

Ze swojej strony polecam wesele w zamku - chyba najbardziej efektownie położona restauracja!

15

Odp: Wesele w Krakowie

A nie szukacie sal w ogłoszeniach lokalnych? Ludzie czasem rezygnują z sal weselnych i je odstępują, bo wpłacili już zaliczki itp. Znalazłam w anonsach salę na różne imprezy okolicznościowe  . Warto w ten sposób też poszukać.

16

Odp: Wesele w Krakowie

A może jakaś klimatyczna restauracja przy Rynku? Piękne otoczenie, zabytki - to jest to:)

17

Odp: Wesele w Krakowie

Byłam niedawno na weselu pod Krk, w małym zajeździe, bardzo fajnie się bawiłam:)