1

Temat: Kraków

W takim dużym mieście jak moje też można czuć się samotnym... Przyjechałam tu 6 lat temu, po studiach znajomi się rozjechali, założyli rodziny i czasem brakuje towarzystwa, żeby wyjść w weekend na imprezę - też tak macie? Piszcie, a może wspólnie coś wymyślimy, żeby ciekawie spędzić czas!

2

Odp: Kraków

Szukam ludzi lubiących dobre imprezy w Krakowie!
Poznam nowych ludzi, którzy lubią spędzać czas w klubach, na domówkach i imprezach masowych. Cenię sobie dobre poczucie humoru, oryginalne podejście do życia i chęć poznawania innych.
W przypadku chęci zapraszam do kontaktu przez pw.
Pozdrawiam i do zobaczenia smile

3

Odp: Kraków

Hello jak na takie duże miasto to mało tu ludzi zofijka mam podobne zapatrywania jak ty chętnie się z tobą skontaktuję na pw.
Ja także nie cierpię się nudzić .Mam 24 lata i wszędzie mnie pełno .

4

Odp: Kraków

Dziewczyny ,może się spotkamy w jakimś pubie w sobotę ,ostatnia sobota karnawału ,mam wrażenie, że jestem jeszcze młoda 25 lat.

5

Odp: Kraków

Poznam szaloną kumpelę do wspólnych wyjść do klubów, wiek do 30 lat, umiejąca się dobrze bawić tak jak ja;)

6

Odp: Kraków

Pod koniec czerwca będę przez kilka dni w Krakowie - może ktoś jest chętny pokazać mi miasto?:)

7

Odp: Kraków

Jak każdy teraz nudzę się w domu, ale mam nadzieję poznać tu kogoś fajnego i ciekawego: znajomość/ wymiana językowa/ kursy itd.  Zapraszam:)

8

Odp: Kraków

Czy ktoś z podkrakowskiej Nowej Huty tu zagląda? Zapraszam do kontaktu fajne babeczki:)