1

Temat: Ślubne teledyski

Co sądzicie o tej nowej modzie? Uważacie, że warto zdecydować się na taki klip? A może postawić na klasyczny film ze ślubu i wesela?

2

Odp: Ślubne teledyski

Wolę klasyczny film...

3

Odp: Ślubne teledyski

Ja również wolę klasyczny, dobrze zmontowany film. Sama takiego niestety nie mam, bo nie korzystałam z usług, tylko poprosiłam kolegę, ale moja siostra ma już wspaniale zrealizowany przez niego film.

4

Odp: Ślubne teledyski

Hej dziewczyny ! Może trochę nie w temacie, ale blisko związane z tematyka slubną. Wazną kwestia jest wybór obrączek. Polecam Waszej uwadze jubilera A&A w Łodzi. super obsługa, ponadto o wiele lepsza jakość niz wyroby popularnych sieciowek.

5

Odp: Ślubne teledyski

W tej chwili w filmach z wesela na początku robi się taki właśnie teledysk, zdjęcia z dzieciństwa, jakieś ważne sentencje, itp. Jak dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

6

Odp: Ślubne teledyski

Fajne, ale też bez przesady, 3 takie zdjęcia wystarczą, zwłaszcza że nie wyglądało się na nich zwykle najlepiej;)

7

Odp: Ślubne teledyski

Reportaż ślubny to dobry pomysł, można w nim umieścić też życzenia od gości, żeby nie było że tylko jest o młodych:)

8

Odp: Ślubne teledyski

Lubię oglądać takie przemyślane reportaże zamiast nudnego filmu jak ludzie jedzą , tańczą i znowu jedzą..