1

Temat: Bezpieczne zakupy w tkalni w Pabianicach

Ciekawa jestem czy jak będzie wkrótce otwarcie wszystkich galerii w Polsce, to czy będą jakieś wyprzedaże w sklepach? jak myślicie? Tylko jak ruszą wtedy tłumy na zakupy to strach się bać. Chociaż w niektórych centrach handlowych już wprowadzają różnego rodzaju środki ostrożności jak na przykład w Tkalni w Pabianicach, podczas zamknięcia galerii wszystkie powierzchnie zostały odkażone oraz wszystko zostało bardzo szczegółowo umyte wraz ze ścianami.

2

Odp: Bezpieczne zakupy w tkalni w Pabianicach

Tłumów raczej się nie spodziewam, bo sporo osób boi się wirusa i unika spędów, a część i tak woli kupować teraz przez internet... A sama dezynfekcja jest obowiązkowa w każdym takim obiekcie, więc po otwarciu też będą musieli o to zadbać na co dzień.

3

Odp: Bezpieczne zakupy w tkalni w Pabianicach

Plus u mnie mają za te dozowniki z płynem antybakteryjnym. Poza tym oni chyba jako jedni z nielicznych ruszyli z pomocą i przekazali pieniądze na szpital, maseczki dla seniorów i w ogóle mają dobre podejście. Kilka dni przygotowywali centrum do otwarcia. Lubię u nich robić zakupy, bo do wielu sklepów można z zewnątrz wejść i nie trzeba się kręcić po korytarzu.

4

Odp: Bezpieczne zakupy w tkalni w Pabianicach

Te dozowniki z płynem antybakteryjnym to są już wszędzie:) Tylko czy naprawdę on działa na wirus skoro jest antybakteryjny...?:D

5

Odp: Bezpieczne zakupy w tkalni w Pabianicach

Takie zabytkowe miejsca są bardzo klimatyczne...