76

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja tam wysoka jestem i szpilki noszę więc nie tylko dla niskich kobiet wink

77

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

[img]//www.merg.pl/pol_il_Klasycznie-piekne-szpilki-Bella-Rose-bordowe-51524.jpg[/img]

To od Merg. Genialne są, co nie? Wprawdzie wysokie, ale zdecydowanie można się nauczyć w nich normalnie chodzić. Ja ogólnie uwielbiam takie obuwie. I wcale nie zakładam ich wyłącznie na wyjątkowe okazje...

78

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

idealne do tej sukienki koronkowej z. Chyba na sylwestra sobie sprawię taki zestaw

79

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Szpilki są dla każdych kobiet, znam wiele dziewczyn, które są dość wysokie i często w nich chodzą , dlatego nie dajcie sobie wmówić że szpilki są tylko dla niskich lasek

80

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Oczywiście! Ja znam wiele kobiet, które noszą szpilki, a są wysokie.

81

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

To zależy bardziej od okazji niż od wzrostu...

82

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja zawsze zadrościłam wysokim kobietom ze nie muszą bardzo wysokich szpilek zakładać przez co na jakies imprezie typu wesele gdzie długo jest sie na obcasach jest im duzo wygodniej, moga sobie potem założyc baleriny na zmianę i nie giną w tłumie jak niektóre sad

83

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

[img]https://www.merg.pl/pol_il_Czolenka-na-szpilce-czarny-polysk-54202.jpg[/img]

Kolejny przykład genialnie wyglądającego obuwia, też od Merg, wygodnego, robiącego dużą różnicę.
Ale oczywiście tutaj trzeba przede wszystkim zwracać uwagę na to, jakie klimaty i tym obuwia wam się podobają.

84

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ooo, wyglądają bardzo efektownie. Mam jednak wątpliwość, czy byłyby wygodne.

85

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

[quote=niechcemisie]Łydka fajnie się wyrabia, tylko nie wolno zapominać o ćwiczeniach rozciągających nóżki, bo kiedy ktoś chodzi w szpilkach na co dzień skracają się ścięgna. Pamiętam, jak dziwnie mi było przestawić się na płaskie obuwie po drugim skręceniu kolana.[/quote]

Mi się tak właśnie łydka wyrobiła a dopiero od niedawna wiem o czymś takim jak ćwiczenia na rozciąganie łydek.

86

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Moim zdaniem szpilki nie są zarezerwowane tylko dla niskich osób. Ja bardzo często na nich chodzę, a do najniższych nie należę.

87

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

[quote=Kopciuszek][quote=niechcemisie]Łydka fajnie się wyrabia, tylko nie wolno zapominać o ćwiczeniach rozciągających nóżki, bo kiedy ktoś chodzi w szpilkach na co dzień skracają się ścięgna. Pamiętam, jak dziwnie mi było przestawić się na płaskie obuwie po drugim skręceniu kolana.[/quote]

Mi się tak właśnie łydka wyrobiła a dopiero od niedawna wiem o czymś takim jak ćwiczenia na rozciąganie łydek.[/quote]

O, nie wiedziałam hmm Bardzo źle mi się chodzi w płaskich butach. Jak wychodzę to zawsze w wysokich, ewentualnie latem czasami przerzucam się na japonki.

88

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Nie za często noszę szpilki bo nie są zbyt wygodne i dobre dla kręgosłupa...

89

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Widuję takie pary, gdzie ona idzie w szpilkach, a on sięga jej pod pachę. Ciekawy widok.

90

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Podziwiam ich za ten brak skrępowania i kompleksów smile

91

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja z wiekiem nie biorę tego już tak poważnie, najważniejsze to się dogadywać, a wygląd jest drugoplanowy.

92

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Na specjalne okazje warto je założyć niezależnie od wzrostu.

93

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

To prawda. Mam ogromny problem, żeby dopasować inne buty do niektórych eleganckich stylizacji. Szpilki pasują idealnie, tylko nie zawsze można w nich iść. :'(