1

Temat: Monte Zott z dodatkami

Kochane niedawno próbowałam nowości Monte z dodatkami i powiem wam,że jest to strzał w dziesiątkę teraz każdy amator Monte znajdzie coś dla siebie.Do wyboru jest aż osiem wariantów dodatków siedem chrupiących takich jak ciasteczka, musli, wafelki, czy kuleczki czekoladowe lub cappuccino dla nielubiących chrupania jest pyszny sos wiśniowy.A wy próbowałyście już? Jestem ciekawa waszej opinii na temat tego produktu lubicie czy może nie lubicie jak to jest z wami????

2

Odp: Monte Zott z dodatkami

Nie jem tego typu produktów. Dla mnie to w większości cukier i zbędna chemia. Wolę zwykły jogurt naturalny i świeże owoce lub orzechy.

3

Odp: Monte Zott z dodatkami

Skład monte jest wręcz przerażający. W sklepach szerokim łukiem obchodzę takie produkty.

4

Odp: Monte Zott z dodatkami

Mnie przerażają te niby zdrowe jogurty, gdzie na 1. miejscu składu jest CUKIER... Nie dziwne, że coraz więcej dzieci ma otyłość i nadciśnienie, jak od małego są tym karmione, bo mamy wierzą reklamie....

5

Odp: Monte Zott z dodatkami

Bo jogurt jako jogurt jest zdrowy... z nazwy przynajmniej big_smile Tak samo jak na przykład produkty zbożowe pełnoziarniste (nawet zalane karmelem czy tłuszczem z polewy czekoladowej) i orzechy (z toną soli). Witaminy też są zdrowe... a że w pigułce oprócz witamin jest jeszcze kilka innych składników, to kto by na to patrzył tongue wink

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-03-26 22:53:10)

6

Odp: Monte Zott z dodatkami

Mnie denerwuje takie faszerowanie dzieci chemią. Zwłaszcza teraz, kiedy wszędzie dookoła trąbi się o wadach tych produktów. Rodzice i tak mają to gdzieś i je kupują. Teraz idą na łatwiznę, a nie patrzą na to, że życie dziecka w dużej mierze zależy od nawyków wyniesionych z dzieciństwa.

7

Odp: Monte Zott z dodatkami

I to jeszcze sportowiec kiedyś reklamował... Żadnej etyki te reklamy nie mają...

8

Odp: Monte Zott z dodatkami

Mądrzy rodzice sami wiedzą, co kupić dziecku i nie sugerują się reklamami... Choć od czasu do czasu i takie słodkości można zjeść.

9

Odp: Monte Zott z dodatkami

To jest dramatyczny produkt, sam cukier...

10

Odp: Monte Zott z dodatkami

Można wymieszać z kefirem i wtedy jest mniej słodki....