1

Temat: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Co nosicie na głowie w lecie, czy wiosną? Ja w tym roku wybiera,m sie w upalne miejsca na wypoczynek, co można zabrać żeby chronić głowę od upałów? Może bandanę? A chciałabym wyglądać fajnie ! Jakieś kapelusze odpadają bo to nie mój styl!

2

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

latem nic nie noszę, chyba, że jadę na urlop - wtedy na słońcu na plaży materiałowy lniany kapelusik albo chustka

3

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

chodzę z gołą głową  a zimą kaptur

4

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

ja lubię czapeczki, chustki, kapelusze - ogólnie coś na ozdobę tongue

5

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Wiosną chodzę bez niczego na głowie a w lecie lubię chusty.

6

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

no właśnie chyba fajnym sposobem na ochrone głowy jest tak zwana bandana!

7

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

To był hit jeszcze za moich wczesnych licealnych czasów! I jak widać, ponadczasowy... Ale dzis wolę kapelusze z szerokim rondem...

8

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

[quote=biedroneczka4]no właśnie chyba fajnym sposobem na ochrone głowy jest tak zwana bandana![/quote]
Bandana to coś takiego jak turban? Coś takiego jak chodziła ta w tym filmie "Lejdis"?

9

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

I byś Emilio, w tym chodziła ?

10

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Raczej nie ale ona w tym filmie nawet fajnie wygląda.

11

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

No tak, to zależy też może od kształtu głowy, twarzy i to film, a nie np. wyjść na ulice.

12

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Na ulicy to chyba raz widziałam dziewczynę w takim czymś... nawet mi się podobało.

13

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Ciekawe co teraz będzie modne w 2013 roku ?

14

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Ja czasem noszę czapki z daszkiem, a poza tym nie mam kapeluszy i innych tego typu rzeczy

15

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Ech... ja kupiłam słomkowy kapelusz w Medicine, ale na zdjęciach wydawał mi się jasnosłomkowy. W rzeczywistości jest w kolorze jasnego brązu sad Rozmiar super, fason, jakość wykonania, ale odłożyłam do szafy i leży już drugi rok, bo bardzo zależało mi na najjaśniejszym odcieniu. Przyda się dopiero na wycieczki rowerowe, na piknik, nad rzekę.
Wszystkie inne, które mierzyłam na żywo, były albo za małe, albo kształt miały nie ten.

16

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

A mnie ostatnio podobają się filcowe kapelusze - z małym rondem... W sam raz na wiosnę:)

17

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Czapki z daszkiem, teraz jest taki wybór fasonów i kolorów!

18

Odp: Wiosenne i letnie nakrycia głowy

Chustki też lubię