1

Temat: Jakie ubezpieczenie na życie

jakie możecie mi polecić korzystne ubezpieczenie na życie? mam 27 lat, nie choruję, w rodzinie nikt nie chorował, tzn nie mam raczej ociążenia genetycznego. Chciałabym tak mniej więcej na 300 tys. Żeby składki też mnie nie zrujnowały

2

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Ja ostatnio kupowałam polisę łączoną dla całej naszej rodziny. Nie interesowało mnie jedynie ubezpieczenie dla mnie. Chciałam ubezpieczyć również dzieci i męża. Dzieci niby mają ubezpieczenie ze szkoły.Wczytałam sie w nie jednak i była to niewielka kwota, tak więc postanowiłam dokupić dodatkowe.
Jest to ubezpieczenie na przyszłość w połączeniu z oszczędzaniem pieniędzy.

Ostatnio edytowany przez justa31 (2016-10-04 15:08:33)

3

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Może też będę musiała o takiej polisie pomyśleć w przyszłości ale teraz głównie myślę o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia dla dziecka, niby ma to szkolne ale to za mało jak się okazuje dla dziecka które uczęszcza na dodatkowe zajęcia sportowe.

Ostatnio edytowany przez patra (2016-09-26 11:00:56)

4

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Takie ubezpieczenie widziałam też. Mają tam różne ciekawe propozycje godne uwagi. Każdy znajdzie dla Siebie coś specjalnego i praktycznego. Wiele osób wykupuje teraz takie ubezpieczenia.

5

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Z ubezpieczeniami trzeba też uważać i bardzo ostrożnie podchodzić do ofert.

6

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

ja mam ubezpieczenie w Compensa i jestem z niego zadowolona.

7

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Ja mam ubezpieczenie w Generali.

8

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

ja mam compensa i jestem zadowolona bo składka jest stosunkowo nisko, a zakres świadczeń bardzo szeroki.

9

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Z tego, co widziałam, to ta firma ma ciekawą ofertĘ . Jest nawet opcja razem z inwestowaniem środków pochodzących ze składek. Najlepiej skontaktować się z nimi i dopytać.

10

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

A czy na temat ubezpieczenia zdrowotnego cudzoziemca jesteście w stanie coś poradzić? Jakies rady w tym zakresie są tu ale może wiecie coś więcej?

11

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

ja mam ubezpieczenie na życie w Compensa i jestem bardzo zadowolona z wysokości składki i zakresu świadczeń, jakie wchodzą w jej zakres.

12

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie grupowe jest bardzo dobre. O ile oczywiście jest wynegocjowana dobra oferta Bo nie zawsze to co jest reklamowane za najlepsze takie jeest. Nie powinnyście również sugerować się ceną ubezpieczenia, ale przede wszystkim to co ubezpieczenie obejmuje, na jaką sumę będziecie ubezpieczone. Oraz jakie są wykluczenia z ubezpieczenia.  Ubezpieczycieli jest bardzo wielu, tak więc warto jest poświęcić chwilę i przestudiować to co dane ubezpieczenie obejmuje.
DObre pakiety ubezpieczeń ma moim zdaniem Nationale Nederlanden.

Ostatnio edytowany przez Taluska (2017-10-04 13:09:05)

13

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

to prawda, są bardzo korzystne i mogą skorzystać na tym również osoby najbliższe czyli ktoś z rodziny.

14

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Na rynku jest dużo ubezpieczycieli, ale nie każda oferta będzie korzystna. Zobaczcie sobie ofertę ] oni zajmują się ubezpieczeniami, serwis jest dostępny całą dobę. Oferują też pomoc w doborze planów emerytalnych, mogą pomóc inwestować oszczędności. Samemu trudno to ogarnąć.

15

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenia na życie bywają bardzo różne. Jak miałam 18 lat to mi ciotka założyła Amplico  na życie + dożycie (jakiś czas się tym zajmowała). Zrezygnowałam tracąc większą część wpłacanych składek. 1/3 szła na ubezpieczenie  NNW - co przepadało, a reszta na te tak zwane dożycie była  gromadzona lub na wypadek śmierci. Do tego była lokata niby super, ale jak się dowiedziałam potem, to od razu przy wpłacie 8% prowizji pobierali. Na polisy trzeba bardzo uważać co się bierze.

Ostatnio edytowany przez Syllia (2017-11-29 11:49:33)

16

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

W Internecie jest ogólnie bardzo dużo tego typu rankingów smile Spokojnie można coś z tych zestawień dla siebie wybrać wink

Ostatnio edytowany przez ananania (2018-05-21 16:42:03)

17

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Wybierz ubezpieczenie które swoją ochroną obejmie nie tylko Ciebie ale także całą Twoją rodzinę.

18

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Niektórzy to wykupują w kilku firmach takie ubezpieczenie...

19

Odp: Jakie ubezpieczenie na życie

Ciekawe czy są potrzebne badania lekarskie do takiej polisy?