26

Odp: Sklep a jego reklama ?

Fajne promocje i programy lojalnościowe też budują grupę stałych klientów.

27

Odp: Sklep a jego reklama ?

Jeśli prowadzisz sklep internetowy to oprócz np. reklamy na facebooku pomyśl o reklamie w wyszukiwarkach oraz poczytaj sobie jak działa pozycjonowanie szerokie

28

Odp: Sklep a jego reklama ?

Przemyślcie sobie też różnego rodzaju gadżety reklamowe. Dość ciekawa opcja jest choćby tutaj

29

Odp: Sklep a jego reklama ?

Ja jestem wielką fanką takich gadżetów jak parasole reklamowe. Akurat zbliża się sezon, w końcu za chwilę lato wink

30

Odp: Sklep a jego reklama ?

Nie ma sie co oszukiwać, internet jest najlepszym narzędziem reklamowym. Jak już mowa o internecie to trudno nie wspomnieć o pozycjonowaniu stron internetowych. Ja postawiłabym na takie rozwiazanie reklamowe. na pewno swietnie wam pomoze w tym temacie.

31

Odp: Sklep a jego reklama ?

Jeżeli masz swój sklep i nie masz pomysłu na reklamę to warto wziąć pod uwagę taką na samochodzie. Według mnie w ten sposób można fajnie rozreklamować swój biznes.

32

Odp: Sklep a jego reklama ?

Mając własny sklep warto zadbać o to by miał odpowiednią reklamę. Dobra reklama to połowa sukcesu własnego biznesu. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam odpowiednią reklamę dla swojej firmy smile)

33

Odp: Sklep a jego reklama ?

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo przebić się z reklamą do klienta.

34

Odp: Sklep a jego reklama ?

Wszystko zalezy jaki to jest sklep. Jeżeli prowadzicie jakiś sklep odzieżowy/modowy to nawet warto zainwestować w reklame stacjonarną. Różne pokazy mody czy sesje zdjęciowe na pewno dobrze wpłyną na wasz wizerunek i rozpoznawalność. W takich przedsięwzięciach pomogą wam modelki

35

Odp: Sklep a jego reklama ?

Do sklepu odzieżowego super pomysłem na reklamę są takie pokrowce albo nadruk logo na torbach. To są praktyczne i wartościowe gadżety które każdemu się przydadzą a jednocześnie podnoszą prestiż sklepu.

36

Odp: Sklep a jego reklama ?

Promocję sklepu internetowego najlepiej zlecić specjalistom. Bardzo polecam agencję z Zabrza - bardzo skuteczni. Korzystam z ich usług już od ponad roku i współpraca układa nam się świetnie. A co najważniejsze, widać efekty, co bardzo mnie cieszy smile

37

Odp: Sklep a jego reklama ?

Może rollupy? Sprawdźcie sobie stronęznajdziecie tam artykuł na ten temat. Sądzę, że najważniejsze jest to, żeby reklama była różnorodna, klienci są wszędzie, także warto zadbać o różne kanały komunikacji.

38

Odp: Sklep a jego reklama ?

Na mnie najbardziej oddziaływuje  reklama telewizyjna, myślę że jak na większość ludzi.

Ostatnio edytowany przez mikee888 (2018-07-26 11:11:37)

39

Odp: Sklep a jego reklama ?

No nie wiem. Chyba nigdy nie kupiłam niczego pod wpływem reklamy.

40

Odp: Sklep a jego reklama ?

Pewnie dziwnie to zabrzmi, ale czasami możemy nawet sobie nie zdawać sprawy z tego, że kupujemy pod wpływem reklamy... taka prawda. Moim zdaniem może nieco przestarzałym, ale wciąż bardzo dobrym pomysłem na promocję są gadżety reklamowe. Trzeba tylko robić wszystko z głową. Jak zdecydujemy się na najtańszą opcję i sprezentujemy naszym potencjalnym/stałym klientom jakieś niepotrzebne gadżety niskiej jakości, to raczej nie wpłynie to dobrze na nasz wizerunek. Zresztą tutaj można o tym poczytać: . Jak dla mnie fajne są teraz torby lniane, którą dana osoba może naprawdę sobie wykorzystać na co dzień, w dodatku chodząc z naszym logo na przykład po mieście.

41

Odp: Sklep a jego reklama ?

Tutaj znalazłam ciekawe maszyny do nadruków odzieżowych ] Logo oraz nazwa sklepu na odzieży to podstawa, w taki spsób każdy będzie kojarzył Twój sklep z danym logo oraz kolorem. Warto o tym pomyśleć.

42

Odp: Sklep a jego reklama ?

Jest bardzo wiele mozliwości reklamy
własna strona www
prowadzenie fan page na facebooku ( mozńa dzięki temu organizować róznego rodzaju promocje oraz inne akcje mające na celu dojście do wielu osób)
można ewentualnie przygotować jakieś gadżety.

Szczególnie,ze zamawiając je hurtowo cena nie będzie taka wysoka smile

43

Odp: Sklep a jego reklama ?

Znakomicie! Dzięki wielkie za sprawdzone porady! Jestem pewien, że mi się one przydadzą smile Z całą pewnością smile

44

Odp: Sklep a jego reklama ?

Trzeba zainwestować w jego pozycjonowanie, oraz samemu się reklamować np na facebooku. Co do sklepów internetowych trzeba pamiętać, że lubią je wirusy. Od czasu do czasu trzeba taką stronę odwirusować. Kiedyś miałam problem ze swoją stroną i bardzo szybko mi pomogli.

45

Odp: Sklep a jego reklama ?

Zamawiałam katalogi szyte i ulotki składane, ale nie robiłam tego lokalnie a internetowo. Przyznaje się bez bicia, że skusiła mnie po prostu cena. Mailowo dostawałam projekty do akceptacji i w razie czego nanoszono zmiany, także bez problemu można to zorganizować zdalnie.

46

Odp: Sklep a jego reklama ?

Pomyśl o dobrej agencji, której mozna zlecić pozycjonowanie. Pamiętaj, że dzięki takiemu rozwiązaniu mozesz szybciej dotrzec do klienta. Należy tez pamietać,że pozycjonowanie jest procesem długotrwałym . Może trwać pół roku tzn jego efekty moga byc widoczne po pół roku albo po 9 czy nawet 12 miesiącach. Mojemu mężowi robili stronę  www i pozycjonowali firmę.

47

Odp: Sklep a jego reklama ?

Mówią, że dobra oferta nie musi się reklamować.. Ciągle reklama kojarzy mi się z jakimś naciąganiem...

48

Odp: Sklep a jego reklama ?

Ale dobrej firmie też trzeba pomóc w promocji oferty....