76

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

jak dla mnie nie warto, przekonałam się o tym sama, wróciłam do swojego byłego poznanego na ezeo. Za pierwszym razem rozstaliśmy się bo ciągle pisał tam z innymi, za drugim razem było to samo. Nie ma sensu wracać do dawnych miłości, chyba że powód rozstania znika

77

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

To jest właśnie porażka, wracać po to żeby się przekonać, że on i tak się nie zmienił...

78

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

Ja właśnie szykuję się do odejścia od faceta i ani myślę kiedyś do niego wracać...

79

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

ja też bym się nie zdecydowała na powrót, nigdy w życiu.

80

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

No ja też nie wiem czy bym się zdecydowała na powrót do byłego faceta. Ehhh... a jeśli on miał kontakt z chorą osobą np. choroba weneryczna ?  Jeśli planujesz z nim znowu związek może powiedz mu żeby zrobił badanie. taki test można kupić w necie np tu  i wybrać test który przebada go na kilka ustrojów. A ty będziesz spokojniejsza czy cię nie zarazi jakąś paskudną chorobą .

Ostatnio edytowany przez elabarbara (2017-06-22 14:12:55)

81

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

Ja odradzam takie powroty bo i tak kończą się zerwaniem...

82

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

A co powiecie jak ktoś drugi raz bierze ślub z tą samą osobą, z którą wcześniej się rozwiódł...?

83

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

Tylko raz dałam się namówić na powrót i przez miesiąc naprawdę było ok i wierzyłam, że nam się uda. Niestety, później stare nawyki wróciły u niego i rozstaliśmy się tym razem na dobre.

84

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

Znam parę, która wróciła do siebie i udało im się już parę lat ze sobą wytrzymać, tak że nie jest to niemożliwe...

85

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

> malinka napisał/a:

> A co powiecie jak ktoś drugi raz bierze ślub z tą samą osobą, z którą wcześniej się rozwiódł...?

Wydaje mi się, że o ile powrót do eks chłopaka nie bardzo ma sens, bo para nigdy nie była na tak poważnym etapie zaangażowania jak małżeństwo, to z powrotem do byłego męża może być trochę inaczej. W końcu zaszli razem kiedyś tak daleko, że się pobrali. Może rozwód był zbyt pochopny. Pewnie wiedzą już, na co się godzą wracając do siebie. Może  niewystarczająco zawalczyli o siebie wcześniej. Jeśli chcieliby spróbować, to chyba powód ich rozstania nie był czymś niewybaczalnym. Chyba łatwiej byłoby mi wrócić do męża, niż do chłopaka. Nie wiem, to zależy od tak wielu okoliczności...

86

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

Niespecjalnie wierzę w to, żeby taki odgrzewany związek przetrwał na dłużej, ja bym go odradziła.

87

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

Ja tylko raz bylam tak szlachetna i nie zostalo to docenione, więc tyle zyskała, że dowiedziałam się czegoś o facetach, oczywiście negatywnego......