26

Odp: Oryginał czy podróba?

Tylko oryginały. Skusiłam się dawno temu kilka razy na podróbki i to były zmarnowane pieniądze... nic nie było czuć po 10 min... Buteleczka się skończyła po kilku tygodniach bo trreba się było tym psikać kilka razy na dzień. A oryginał mi starcza na miesiące lub nawet lata bo wystarczy odrobinę (zwykle kupuję większe buteleczki wiec  naprawdę 2 lata można używać).

27

Odp: Oryginał czy podróba?

podróby są płytsze, oryginalne mają nierzadko wielowymiarowy zapach. Na początku pachną inaczej i na końcu wink i są trwalsze

28

Odp: Oryginał czy podróba?

Jeżeli widzisz, ze na stronie wszelkie perfumy jaką bardzo zaniżoną cenę, ewentualnie mają taką samą cenę niezależnie od marki to jest to znak, ze coś nie jest w porządku. 119 zł, 129 zł a te droższe 149 czy 159 zł to nie jest cena dla perfum, które mają normalną cenę ok. 500 - 600 zł.

29

Odp: Oryginał czy podróba?

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała kiedyś odpowiedniki w Faktorii Perfum?
Mój ukochany zapach bardzo podrożał i zastanawiam się, czy nie popróbować sobie zamienników, tylko czy jest sens?
Widziałam bardzo sprzeczne opinie w Internecie odnośnie samych zapachów, jak i ich trwałości. Czy któraś z Was ma doświadczenia z Faktorią Perfum?

30

Odp: Oryginał czy podróba?

Widzę, że tam fajne ceny, teraz promocje są.. Ale nie mam dobrych doświadczeń z zamiennikami, bardzo nietrwałe zapachy.

31

Odp: Oryginał czy podróba?

Ja tam kupowałam i jest ok, mój zapach (Chloe Nomade) jest wyczuwalny przez większość dnia i to mnie w 100%zadowala, poza tym dość szybko wysyłają, a obsługa jest bardzo pomocna - tak że śmiało możesz zadać im wszelkie  pytania przed zakupem:)

32

Odp: Oryginał czy podróba?

Tylko oryginał, mamy wtedy gwarancję trwałości

33

Odp: Oryginał czy podróba?

Skusiłam się i rzeczywiście trwałość pozostawia do życzenia, ale zapach był tak szalenie podobny do oryginału, że niuchając to jeden, to drugi, praktycznie nie byłam w stanie rozróżnić. Sprawdzałam na Olympea Paco Rabanne. Ze względu na promocję wzięłam też jakieś inne zapachy, z których dwa są nietrafione, a jeden na tyle mi się spodobał, że kupię oryginał.