1

Temat: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Ostatnio po wizycie u lekarza dostałam całą stertę leków do wykupienia, obawiam się jak odbije się to na mojej wątrobie. Czytałam, że nadmiar leków może powodować schorzenia. Jak się przed tym uchronić? Co robicie w takich przypadkach?

2

Odp: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Naturalne metody leczenia powinnaś wdrożyć...

3

Odp: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Oj ciężko... zwłaszcza jeśli leczenie odbywa się pod opieką lekarza, który nie chce, aby ktoś wchodził mu w kompetencje.

4

Odp: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Ja osobiście poradziłabym się specjalisty od medycyny niekonwencjonalnej z dużym naciskiem na skuteczny dobór ziół.
Leczenie nimi trwa dłużej, jednak potrafi być dużo bezpieczniejsze.

Dużo zależy od tego o jakich schorzeniach mówimy.

5

Odp: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Naturalne metody z pewnością najlepsze, ale i tu trzeba uważać, bo wszystko i leki i ziółka mogą nam zaszkodzić, jeżeli źle dawkujemy czy źle korzystamy.

6

Odp: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Hm... A czy jesteście w stanie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się pomocą we wprowadzeniu nowych leków na rynek? Czy np. ta jest według Was ok [url]http://www.awafarm.waw.pl[/url]

Ostatnio edytowany przez jedras62 (2017-06-29 12:40:29)

7

Odp: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Leki to przede wszystkim muszą mieć wcześniej badania i pozwolenie głównego inspektora farmaceutycznego, chyba że mówimy o suplementach, które nadal sprzedaje się nawet w marketach, a ludzie je łykają jak cukierki...

8

Odp: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Najlepiej środkami naturalnymi - ale niestety zioła też miewają skutki uboczne, o czym często zapominamy.

9

Odp: Jak się leczyć bez skutków ubocznych?

Ja lubię zioła, tylko trzeba robić kilkudniowe przerwy w kuracji co 2 tyg.