1

Temat: Jelenia Góra

Witam,
tu Luiza, mam 21 lat, psa i szukam kogoś też z pieskiem do wspólnych spacerów, mieszkam blisko parku przy Sudeckiej. Czekam na info przez PW:)

2

Odp: Jelenia Góra

Ja szukam nietypowo, bo kogoś do wspólnego wyjazdu do pracy do Niemiec, znam niemiecki w stopniu komunikatywnym, a szukam osoby, która już była na takim wyjeździe i zna się lepiej na sprawach i będzie ze mną tam na miejscu, pokieruje mnie trochę, na co zwrócić uwagę, gdzie szukać pracy, żeby dobrze trafić i żeby wyjazd był opłacalny. Osoby z Jeleniej lub okolic, wiek najlepiej po 30-tce - do 50-tki.
Piszcie na pw, na pewno odpiszę.

3

Odp: Jelenia Góra

Cześć Luiza okazuje się ,że mieszkamy nie daleko siebie .Mam na imię Agata i także mam pieska smile
Mieszkam na ul  Strumykowej koło cmentarza ,mogłybyśmy umawiać się na wspólne spacery z psami.

4

Odp: Jelenia Góra

Witam Was ,co tak mało ludzi jest z Jeleniej? Mogę się do Was przyłączyć ,poszukuję osoby w wieku do 40 lat  dogaduję się ze wszystkimi ja mam 26 lat Osoby,które nie lubią siedzieć w domu ,tylko aktywnie spędzać czas .Marta:)

5

Odp: Jelenia Góra

Jest tu ktoś z Jeleniej Góry??

6

Odp: Jelenia Góra

Jeśli masz ochotę, zapraszam do korespondencji. Lubię inteligentne, zabawne i nieoczywiste rozmowy. Obiecuję, że nie zignoruję żadnej wiadomości, żeby nasza korespondencja będzie miała szansę się rozwinąć.Zapraszam do kontaktu.

7

Odp: Jelenia Góra

Chętnie poznam osoby ok. 40-tki, nie mające nałogów i dziwnych poglądów, do miłych pogawędek w zimie przez tel./messenger, a wiosną na spacerach.

8

Odp: Jelenia Góra

Do 40tki mam kilkoro znajomych, ale ci starsi to już się wyruszają...