1

Temat: Odmłodzenie

Co polecacie na odmłodzenie? Jaki makijaż odejmuje lat? Jaka fryzura? Jakich kosmetyków używać, by wyglądać na kilka lat młodszą? Chwytam się już wszystkich sposobów tongue

2

Odp: Odmłodzenie

Jak dla mnie dobrym pomysłem jest zabieg wyszczuplający, kiedyś o tym czytałam i chyba się zdecyduję na to  Jak myślicie warto?

3

Odp: Odmłodzenie

zabieg wyszczuplający na odmładzanie? chyba komuś coś się pomyliło big_smile na odmładzanie to są takie sposoby  a fryzura każda będzie dobra, jeśli twarz zadbana wink

4

Odp: Odmłodzenie

Biala bluzka, rozświetlający makijaż, rozjaśnione włosy... Proste włosy bo kręcone postarzają wink Dieta bogata w witamine ACE

5

Odp: Odmłodzenie

Grzywkaaaa! smile

A z makijażu to kreski uniesione w zewnętrznych kącikach, nie takie wzdłuż linii powieki.

6

Odp: Odmłodzenie

Rozjaśniający makijaż, odpowiednia dieta, sport i sen smile

7

Odp: Odmłodzenie

A kto się lubi najbardziej odmładzać teraz kobieta czy mężczyzna

8

Odp: Odmłodzenie

hej

9

Odp: Odmłodzenie

> zbyce356 napisał/a:

> A kto się lubi najbardziej odmładzać teraz kobieta czy mężczyzna

Moim zdaniem faceci - bo coraz częściej farbują włosy, ostatnio nawet jednego widziałam na manicure, i to wcale nie młodego, ok. 60-tki - więc coraz częściej to faceci starają się upiększać i odmładzać

10

Odp: Odmłodzenie

hej

11

Odp: Odmłodzenie

nie ma jednego przepisu, każdej kobiecie odejmuje lat co innego, ale ogólnie chyba im ciemniejsze włosy, tym starzej wygląda

12

Odp: Odmłodzenie

jasny makijaż też odejmuje lat, a mocny postarza

13

Odp: Odmłodzenie

Polecam kosmetyki z peptydami i ceramidami. Odpowiednio ustawione czynią cuda.

14

Odp: Odmłodzenie

Fajnie działają skoncentrowane produkty, z bogatym składem ...

15

Odp: Odmłodzenie

Nie ma jednego konkretnego przepisu na odmłodzenie, jest to też kwestia indywidualna często, jednym postępują zmiany szybciej a drugim wolniej, lecz słyszałam dobre opinie od cioci, że spróbowała esencji do twarzy i zadziałała.

16

Odp: Odmłodzenie

Przecież zmarszczki nie znikają od kremu czy serum, naiwna jesteś? Pewnie zrobiła sobie serię zabiegów odmładzających, ale wstydzi się przyznać.