1

Temat: jak zwalczyć rozstępy?

pomocy! może zacznę od tego, że jestem 18latką i mam okropne rozstępy na pośladkach, a nawet zaczynają mi się robić na udach. nie wiem dlaczego. nigdy nie przytyłam, ani nie straciłam na wadze jakoś znacząco, w ciąży też nie byłam. nie wiem co mam zrobić. chce mi się płakać jak na to patrzę i nie marzę o niczym innym, jak się tego pozbyć. ale nie wiem jak. stosowałam jakiś krem, zakupiony w aptece, ale nic mi to nie dało. czy ktoś wie jak temu zaradzić?

2

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Kremy tu nie pomogą, ja wcierałam już wszystko.... Podobno zabiegi laserowe znacznie je zmniejszają

3

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

RF mikroigłowa radzi sobie też doskonale z rozstępami. To bardzo dobra metoda moja koleżanka ją w salonie sobie zafundowała

4

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Takie zabiegi najlepiej rozprawią się z rozstępami. Tak to nie ma co liczyć, że same zniknął.

5

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Trudno jest zwalczyć rozstępy...

6

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Można pozbyć się celulitu   ,ale dietę też musisz zacząć stosować

7

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Rozstępy można tylko zmniejszyć, bo to jest pęknięcie tkanki łącznej, więc nie wierzcie, że są jakieś cudowne kremy na to i po ich użyciu nie będzie śladu rozstępów...

8

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Można je co najwyżej wybielić, żeby nie były tak widoczne

9

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Próbowałaś Bio Oil? Dla mnie to cudowny kosmetyk!

10

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Pojawiły się fajne kremy ze śluzem ślimaka ukraińskie i bardzo fajne są po nich efekty.

11

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Kremy nigdy nie usuną rozstępów, bo rozstępy są zbyt głęboko, w tkance łącznej, a kremy działają tylko na skórę więc szkoda kasy...

12

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Mam wrażenie, że nawet laser nie do końca sobie z nimi poradzi... Jak ktoś będzie ciągle tył to rozstępy będą pojawiać się też na nowo.

13

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Najlepiej do nich nie dopuścić

14

Odp: jak zwalczyć rozstępy?

Są już zabiegi na rozstępy, ale nie u każdego się sprawdzą .