1

Temat: wizyta u wróżki

Czy któraś z was była kiedyś u wróżki? jakie wrażenia? coś się sprawdziło z jej przepowiedni?

2

Odp: wizyta u wróżki

moja mama była kiedyś u wróżki, która przepowiedziała jej, że będzie miała jeszcze dwóch synów, a jej ojciec ponownie sie ożeni;) nadal jestem jedynaczką, a dziadek wdowcem;)

3

Odp: wizyta u wróżki

nabijanie w butelke osob, ktore potrzebuja pomocy.

4

Odp: wizyta u wróżki

nie byłam, jakoś mnie nie ciągnie
kiedyś natomiast będąc w Kazimierzu zaczepiła mnie cyganka, no i odczepić się nie chciała, więc dałam jej 5zł i powiedziała mi, że będę miała bogatego bruneta (to drugie się zgadza) i wyjadę do pracy za granicę big_smile

5

Odp: wizyta u wróżki

pani Basia vbyla u wrozki - i kurcze to co powiedziała to wszystko sie sprawdziło...

6

Odp: wizyta u wróżki

Ja nie byłam ....... chociaż kiedyś zastanawiałam się nad tym smile

7

Odp: wizyta u wróżki

Witam. JA korzystam z usług wróżek. Rozmowa mnie z nimi zaintrygowała że chciałam doznać coś więcej. Wróżby odbywaja sie online więc niema problemu jesli chodzi o dojazd.  jestem zadowolona i szczęśliwa.

8

Odp: wizyta u wróżki

Ja bym się raczej nie wybrała, ale każdy robi jak lubi:)

9

Odp: wizyta u wróżki

Jeszcze nie byłam:) A jak radzicie, warto iść?

10

Odp: wizyta u wróżki

Chyba dla zabawy:) W liceum poszłyśmy z koleżanką, jak dziś widzę, niewiele się sprawdziło...

11

Odp: wizyta u wróżki

Znam ludzi uzależnionych od tego, co powie wróżka... Oni kierują swoim życiem wg tego co ona im mówi!

12

Odp: wizyta u wróżki

Jeśli wzbudziła ich zaufanie jakąś trafną uwagą czy przewidziała coś konkretnego to mogą uwierzyć... Ja bym się raczej kierowała realnymi faktami.