1

Temat: Dyskusje o książkach

Moim celem jest zachęcanie ludzi do czytania i poszerzania swojej wiedzy. Piszcie, jakie książki czytacie i polecacie!

2

Odp: Dyskusje o książkach

Ja czytam kryminały:)

3

Odp: Dyskusje o książkach

A ja czytam romanse...

4

Odp: Dyskusje o książkach

Ja mogę polecić serwis ksiazkowe-bestsellery.pl który z kolei pomaga w wyborze książki. Zamieszczane tu są recenzje oraz opinie użytkowników, czym można się kierować podczas wyboru książki.

5

Odp: Dyskusje o książkach

Szkoda tylko, że ta inicjatywa utonęła w komercji. Teraz wiele osób reklamuje stronę po to, by uzbierać punktów. Nowe treści, które są dodawane nieraz są kompletnie bezwartościowe. Może jakiś rok temu poleciłabym tę stronę, ale dziś już nie. Jeśli ktoś naprawdę chce zarobić, to zamiast bawić się w punktu, niech lepiej podniesie swoje kwalifikacje zawodowe. Kursów przecież jest mnóstwo, m.in. na tej stronie można znaleźć kilka naprawdę dobrych: kursykomputerowewarszawa.pl.

6

Odp: Dyskusje o książkach

A ja szukam opinii o książkach na blogach, to najwiarygodniejsze źródło recenzji

7

Odp: Dyskusje o książkach

Czasem z samego opisu można wywnioskować, czy książka jest ok... Ale nieraz nacięłam się, że fabuła była ciekawa, ale styl pisania już nie...

8

Odp: Dyskusje o książkach

Ja mam ulubionych autorów i ich nowości czytam...