1

Temat: Jak wyładnieć?

Nie mam wyjątkowej urody, ale chyba są jakieś triki żeby lepiej wyglądać. Macie swoje sposoby?

2

Odp: Jak wyładnieć?

Dobry makijaż działa cuda:) I uczesanie też. Zobacz filmiki na YT z metamorfozami nieciekawych lasek

3

Odp: Jak wyładnieć?

To już lepiej zrobić zabieg - będzie trwały efekt...

4

Odp: Jak wyładnieć?

Na pewno sprawdzi się zadbanie o skórę, odpowiednie odżywienie i nawilżanie skóry zadziała nie tylko efektownie, a też efektywnie, powinnaś poczuć różnice nawet w codziennym życiu, słyszałam sporo dobrych opinii wśród przyjaciółek  i przy okazji promocji też tam zaglądam.

5

Odp: Jak wyładnieć?

Hej,
Ogólnie to można popracować nad stylem ubierania, na pewno pomoże. Ogólnie ciekawe dodatki też są cool, np. fajne okulary czy kapelusz. no i fryzura też ważna, zawsze można coś zmienić, nawet proste triki związane z makijażem mogą zdziałać cuda. Pytaj znajomych o rady, bo czasem mają lepsze spojrzenie z boku. Ważne też, żeby być pewnym siebie, bo to zawsze przyciąga. Poza tym uśmiech robi cuda

6

Odp: Jak wyładnieć?

Gratulacje!
Dziękuję za radę. Naprawdę uważam, że ważne jest, aby dbać o skórę, ponieważ jest ona podstawą piękna.
Jeśli chodzi o ubrania, zgadzam się, że styl może wiele powiedzieć o osobie. Próbuję teraz znaleźć swój styl, a Twoje wskazówki mi w tym pomogą.
Podoba mi się również Twój pomysł z dodatkami. Myślę, że mogą dodać radości każdej stylizacji.