76

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Doszło do tego, że nawet pellet drzewny do ogrzewania można kupić przez net. Jeszcze niedawno trudno było o takie sklepy w sieci. Dodatkowo jest serwis zakupowy gdzie można zlecić zakup dowolnego opału przez umieszczenie bezpłatnego ogłoszenia. Nawet w tak trudnej i gabarytowej materii sieć pomaga na w życiu.

77

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Może to nie tyle zakupy w internecie ale znalazłam fajną firmę budowlaną z Poznania, która zajmuje się nie tylko szpachlowaniem ścian ale również kompleksowym wykańczaniem wnętrz nie tylko mieszkalnych ale również i użytkowych wink

78

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Fajny i sprawdzony sklep z tapetami , do tego mają dość atrakcyjne ceny i szeroki wybór towarów.

79

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja niemalże wszystko kupuję przez internet. To dla mnie duża wygoda i oszczędność czasu. Ostatnio czytałam nawet o ogłoszeniach rolniczych i podesłałam kilka wujkowi, który prowadzi gospodarstwo. W sieci takie rzeczy są znacznie tańsze i jest ich ogromny wybór.

80

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

To fakt, dzisiaj w sieci można kupić praktycznie wszystko. Teraz ludzie coraz częściej robią zakupy online bo można zaoszczędzić czas ale często także i pieniądze. Ja ostatnio natknęłam się na fajny sklep z częściami i akcesoriami do motocrossów i Enduro

81

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Jest wiele osób, które mieszkają daleko od dużych sklepów, więc dla nich najlepsza opcja to zakupy w internecie. Ja również się do nich zaliczam. Mój ostatni nabytek, podpatrzony podczas wizyty u znajomych, to naklejka na zmywarkę. Duży wybór w ciekawych wzorach.

82

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja i kupuję i fachowców załatwiam. Wszystko co się da załatwiam przez neta do zrobienia kuchni. Czas ją wymienić.

83

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja lubię robić zakupy przez internet, zwłaszcza w przypadku, gdy potrzebuję czegoś, co nie jest tak łatwo dostępne w sklepach stacjonarnych. Na przykład ostatnio szukałam kasku na motor na prezent dla faceta. Nie znam żadnego stacjonarnego sklepu dla motocyklistów w swojej okolicy. . Wybór szeroki, różne ceny, szybka wysyłka - czego chcieć więcej wink Zaoszczędziłam masę czasu na bieganie po sklepach wink

84

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja nie lubię zakupów, ale lubię te przez internet. Na spokojnie, w domu, mogę spokojnie pooglądać wszystko no i nie oszukujmy się, ze przez internet można znaleźć dosłownie wszystko. Dla mnie najwygodniej jest gdy wszystko znajduje się w jednym miejscu, dlatego najczęściej wybieram. Kupuję tam ubrania, biżuterię, rzeczy dla dzieci, elektronikę czy rzeczy do domu. To jest naprawdę wygodne.

85

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

W sieci można kupić produkty dużo taniej. Jakość produktów wcale nie różni się od produktów ze sklepów stacjonarnych. Dodatkowo zakupy przyjeżdżają pod same drzwi.

86

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Zazwyczaj kupuję elektronikę ale i gadżety dla dzieci się zdarzają.

87

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Obawiałam się zakupu szafy z lustrami przez internet, ale producent ma własny transport i nie korzysta z firm kurierskich. To jedno mnie uspokoiło i faktyczne na lustrach nie było nawet ryski. Sprawdziłam je zaraz po dostarczeniu, w obecności kierowcy.

88

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Teraz są takie możliwości że taki delikatny towar też dociera w całości i bez uszkodzeń:)

89

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ale jest też sporo sklepów, które nie dbają o to i wtedy pozostaje reklamacja , nerwy i czekanie na zwrot pieniędzy...

90

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Coraz chętniej i częściej kupujemy w Internecie – nie wychodząc z domu, możemy zamówić dowolny produkt z dostawą do domu, oszczędzając czas. Ja chociaż lubię sobie dotknąć daną rzecz przed zakupem zwłaszcza kupując ubrania lubię je przymierzyć przed zakupem. Ale mimo wszystko lubię zakupy przez internet, omijam kolejki i mam wygodnie. I to czekanie na kuriera!!! Uwielbiam to!