1

Temat: Buty do nauki chodzenia

Wybieramy się do siostry w odwiedziny do małego dzieciaczka (1 rok) i pomyślałam ,żeby sprezentować coś przydatnego. Spotkałam buciki do nauki chodzenia , które wyposażone są w system ułatwiający ich ubieranie i rozbieranie. Ponadto są lekkie jak piórko. Wiem ,że zakładanie butków u takiego malucha nie należy do ulubionych czynności ,zresztą dzieciaki też się niecierpliwią .

2

Odp: Buty do nauki chodzenia

Siostra pewnie się ucieszyła, ale dziecko wolałoby jednak zabawkę wink

3

Odp: Buty do nauki chodzenia

Na pewno dopasowane rozmiarem, a nie tak ja k za moich czasów, żeby oszczędzić to rodzice kupowali 3 rozmiary za duże i dziecko w nich tonęło...

4

Odp: Buty do nauki chodzenia

Moja córeczka uczyła się chodzić w takich papciach - ekoTuptusiach. Można je kupić np. w sklepie Fiorino. Buciki są skórzane, wygodne, mają gumeczkę i do tego są antypoślizgowe i mięciutkie - na naukę chodzenia w sam raz smile

5

Odp: Buty do nauki chodzenia

Nie ma co kupować bez mierzenia..
Jak już chcesz konkretnie buciki to może raczej byś poszukała bonu podarunkowego.
Wybór pierwszych bucików to duże wyzwanie

6

Odp: Buty do nauki chodzenia

Miękkie kapcie np. z wełny, robione na drutach sprawdzą się najlepiej. Przy okazji stopy w nich pracują bez ograniczeń.

7

Odp: Buty do nauki chodzenia

Ale stopy w miękkich kapciach nie są dobrze ustabilizowane i może wyjść z tego platfus...

8

Odp: Buty do nauki chodzenia

Są odpowiednie wkładki, warto je kupić dziecku

9

Odp: Buty do nauki chodzenia

Może chodzić po domu w skarpetkach