101

Odp: zapachy

No to musisz się do niej przyzwyczaić, bo szkoda ją wyrzucić i kupić inna, bo to jednak nikt Ci tego za darmo nie dał.

102

Odp: zapachy

Ale na szczęście kupuję w saszetkach po jednej bo mój kot jet wybredny.... ale te co śmierdzą to wcina...

103

Odp: zapachy

No widzisz, tak to jest ze zwierzętami, lubią to co nie ludzie.

104

Odp: zapachy

To co my jemy też mu daje.... czasem zje a czasem nie... dzisiaj zjadał pączka...

105

Odp: zapachy

O widzisz, nawet pączki koty jedzą.

106

Odp: zapachy

On to chyba wszystkożerny jest a szczególnie wszystko to, co my jemy.

107

Odp: zapachy

Przecież nieraz, zwłaszcza psy, zakopują gdzieś mięsko żeby przyśmierdło i dopiero wcinają....

108

Odp: zapachy

fuuuj no tak.... takie zapachy dla zwierząt to chyba są bardzo apetyczne....

109

Odp: zapachy

Ja eksperymentuję z własnej roboty perfumami do pomieszczeń.

110

Odp: zapachy

To Ci fajnie zawsze pachnie w chacie.
[quote=niechcemisie]Ja eksperymentuję z własnej roboty perfumami do pomieszczeń.[/quote]

111

Odp: zapachy

Na meblach w każdym pomieszczeniu mam takie kosteczki zapachowe, delikatnie pachnie świeżością. Co prawda mam nowy dom i tego nie potrzeba mi ale lubię tego typu zapachy w domu czy w samochodzie.

112

Odp: zapachy

A ja wolę świeczki zapachowe, dodatkowo wieczorem tworzą fajny nastrój

113

Odp: zapachy

W tej chwili mam dyfuzor z patyczkami zapachowymi. Był trochę zbyt intensywny do mojego pokoju, więc zakorkowałam buteleczkę i umieściłam w niej tylko jeden patyczek. Teraz jest idealnie smile Zapach jest lekko wyczuwalny, ale obecny i o to właśnie chodzi smile

114

Odp: zapachy

Ale mam nadzieję, że to naturalne olejki eteryczne, a nie chemiczny szajs z drogerii? Bo taki to tylko szkodzi zdrowiu...

115

Odp: zapachy

Ja mam lawendowy olejek 100% eko:)

116

Odp: zapachy

Używam najczęściej zapachów z miętą i wanilią.