1

Temat: Makijaż na wyjście do teatru

Co byście poleciły? mam takie wyjście za tydzień, a rzadko dotąd bywałam w teatrze. Czy można umalować się tak jak na wesele czy bardziej stonowany makijaż powinien być?

2

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Taki makijaż nie może być za ostry bo Cię pomylą z aktorką:) Ja bym zrobiła wyraziste oczy np smoky eyes i do tego delikatny makijaż ust

3

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Zależy w co się ubierzesz, jak długa suknia to i makijaż poważniejszy, jak krótsza to delikatniejszy radzę

4

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Wg mnie nie ostry, bo postarza

5

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

bardzo ciekawy temat macie jakies pomysły bo wlasnie mam zaproszenie do teatru

6

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Ja bym wybrała tonacje srebrne, brokatowe cienie do powiek, rozświetlający puder na policzki, delikatny brąz szminki

7

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Na pewno coś delikatnego, subtelnego.

8

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Coś eleganckiego wink

9

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Ja bym zrobiła ciemną oprawę oczu i błyszczyk na usta, fajny kontrast:)

10

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Wydaje mi się, że klasyczny makijaż - podkreślone oko, ładne rzęsy i czerwona szminka smile Oczywiście wszystko zależy od kreacji wink

11

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Do teatru to makijaż powinien być stonowany a zarazem elegancki, myślę, że bez żarówiastych kolorów.

12

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Delikatny i elegancki nie wyzywający.


[url]http://www.anetta.com.pl[/url]

Ostatnio edytowany przez mezoterapia (2015-04-07 22:36:39)

13

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

aż zamarzyło mi się wyjście do teatru w pięknej kreacji:) makijaż delikatny i elegancki - albo podkreślone oczy albo usta.

14

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Według mnie minęły czasy XIX wieku teraz umalowałam bym się delikatnie i elegancko stonowanie .

15

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Ja bym postawiła na smoky eye. Taki makijaż wygląda elegancko, a do tego jest trochę mocniejszy i idealnie pasuje na wieczór. Choć też niekoniecznie musi być zrobiony w ciemnych kolorach, jeśli w takich się ktoś nie najlepiej czuje. Tu np. widziałam piaskowy smoky eye

16

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Dość trwałe i fajnie wyglądające na oku kolorki ma paletka  z Lovely  także polecam smile

17

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Nie można wyglądać jak po charakteryzacji wink - ja stawiam na makijaż, w którym dobrze się czuję.

18

Odp: Makijaż na wyjście do teatru

Naturalny, w końcu wszyscy będą patrzeć na scenę, a nie na nas:)