1

Temat: Pożyczka w provident

Witam serdecznie,

Chciałabym dowiedzieć się, jakie są Wasze opinie na temat pożyczki w Providencie
nie wiem tylko na ile oferta prezentowana na stronie zgadza się z rzeczywistością.

Będę wdzięczna, jeśli podzielicie się Waszymi wrażeniami,

Kasia.

2

Odp: Pożyczka w provident

Do wzięcia pożyczki należy się odpowiednio przygotować. Niezbędnych będzie kilka dokumentów. Tutaj  możesz poczytać o tym, co będzie potrzebne do podpisania umowy online.

Ostatnio edytowany przez antonowka (2016-09-17 11:44:57)

3

Odp: Pożyczka w provident

Pierwszą pożyczkę lepiej wziąć w Wonga albo Vivus, bo oddaje się tyle, ile się pożyczyło. Moja opinia na temat Providenta? Nie znam nikogo, kto nie żałowałby ze względu na wysokie oprocentowanie. Ok, czasami zdarza się, że naprawdę pieniądze potrzebne są na już, ale jeśli ktoś nie był w stanie zabezpieczyć się kwotą tak niską jak ta, którą można pożyczyć w Providencie, to często nie jest też na tyle zaradny finansowo, żeby poradzić sobie ze spłatą takich krótkoterminowych pożyczek. Wpada w pułapkę sad

4

Odp: Pożyczka w provident

Dlaczego ludzie biorą pozyczki w takich miejscach jak provident? Bo jest to szybkie, ale dlaczego nie porównają za pomocą porównarki ofert z innych miejsc ] ? Przecież szybkie pożyczki i często dużo tańsze można znaleźć w wielu miejscach to przed podjeciem decyzji chyba warto poświęcić 10 minut żeby porównać oferty?

5

Odp: Pożyczka w provident

ja od takich pożyczek się trzymam z daleka.

6

Odp: Pożyczka w provident

Staram się nie brać pożyczek w takich miejscach, bo mam świadomość wszystkich dodatkowych kosztów, jakie są doliczane. Wyjątek zrobiliśmy, kiedy mąż znalazł promocję na kompresor który chciał kupić już dawno. Bez wracania do domu trzeba było wziąć pożyczkę.

7

Odp: Pożyczka w provident

Jak się ma z czego spłacać i stać kogoś na taką lichwę, to mu się musi całkiem nieźle powodzić.

8

Odp: Pożyczka w provident

A czy znacie sprawdzone metody na wychodzenie z długów? Zastanawiam się właśnie np. nad czymś takim  Co o tym sądzicie?

9

Odp: Pożyczka w provident

O providencie krążą różne opinie: zwłaszcza styl nachodzenia dłużników jest ciekawy...

10

Odp: Pożyczka w provident

Spłacaj regularnie co miesiąc część długów i zanim się obejrzysz nie będziesz miał zadnego.
Ja jakiś czas temu trafiłam na porównywarkę pożyczek -  i zastanawiam sie  nad wzięciem pożyczki na swięta. Jeszcze wiele wydatków przede mna a zawartość portfela powoli się kończy.

11

Odp: Pożyczka w provident

Łatwo powiedzieć, kiedy wiele osób ma większe raty niż dochody...

12

Odp: Pożyczka w provident

[quote=Virrana]Łatwo powiedzieć, kiedy wiele osób ma większe raty niż dochody...[/quote]

W takiej sytuacji widzę dwa rozwiązania
upadłość konsumencka
ewentualnie wzięcie kredytu konsolidacyjnego ( dzięki temu rata kredytu jest o wiele mniejsza, chociaż ostatecznie oczywiście spłacimy o wiele więcej....).

Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad wzięciem pożyczki w providencie to polecam wybrać opcję spłaty rat na konto bankowe. Jest to o wiele tańsze niż zwracanie pieniędzy pracownikowi firmy.

13

Odp: Pożyczka w provident

Według mnie takie oferty pożyczek to zawsze jakaś alternatywa, ale czytajcie warunki udzielenia pożyczki !
---

14

Odp: Pożyczka w provident

Są firmy, w których można pożyczyć niewielką kwotę jako nowy klient za darmo (w ramach pierwszej darmowej pożyczki). Tylko trzeba oddać w terminie. Maksymalnie na 30 dni.

Wszystkie długookresowe pożyczki są bardzo nieopłacalne. Wystarczy spojrzeć na RRSO. Z takiej pierwszej darmowej można skorzystać jak się wie, że się spłaci na pewno w terminie.  W każdej firmie jedne raz. W przypadku dużych pożyczek  długo okresowych to radzę takie firmy omijać z daleka, bo się nie wypłacicie potem.

Raz brałam i było za darmo, ale oddałam w terminie. Tych firm jest dużo, wiele jest nieco mniej restrykcyjnych w przyznawaniu pożyczek niż inne firmy. Bo jeszcze jest kwestia tego czy przyznają taką pożyczkę. Nie każdy dostanie.

Ostatnio edytowany przez Eglonka (2017-11-29 11:31:30)

15

Odp: Pożyczka w provident

Koszty szybkich pożyczek są masakrycznie wysokie. Lepiej wziąć zwykły kredyt w banku. Trudniej dostać ale jest o wiele taniej.
Polecam lekturę blogów finansowych. Może przy odrobinę lepszym zarządzaniu budżetem okaże się, że pożyczka niepotrzebna? wink

16

Odp: Pożyczka w provident

Mam rażenie że tam biorą głównie ludzie, którzy wiedzą, że nie mają z czego spłacić i później firma musi ich tv czy mikrofalę licytować...

17

Odp: Pożyczka w provident

Zanim podpiszesz umowę z takim "bankiem", może daj ją komuś do przeczytania? Jakiś prawnik, radca prawny? Mi  bank zaproponował takie warunki, że gdyby nie porada to wpędziłabym się w maliny, a to jest niewielki koszt, w porównaniu z tym co możesz stracić w banku, tzn. "parabank"

18

Odp: Pożyczka w provident

Chwilówki są dla desperatow, naprawdę..  Kto brał,  ten wie. ...