1

Temat: 120 zł za obrus lniany

Czy to dobra cena?
Wprawdzie nie ma żadnej obniżki, ale to przecież nadal może być okazja. Materiał to w całości len, gramatura 240 g/m2, wymiary 140 na 40 centymetrów, wykończenie z naszywaną listwą i jeszcze haft. W dmuchawce big_smile.
są jeszcze różne opcje personalizacji, ale pewnie cena też się wtedy zmieni. A czy według Was warto wydać 120 zł na ten obrus?

Ostatnio edytowany przez Paquita32 (2021-07-19 10:03:30)

2

Odp: 120 zł za obrus lniany

140x40 cm to jest bieżnik za 120 zł, bo 40 cm to przecież żadnego stołu nie przykryje.
Niezła ściema a nie okazja! Zdecydowanie pomyliłaś działy, bo to żadna wyprzedaż big_smile
Weszłam na olx i w tej cenie można mieć NOWY obrus lniany bez haftu o wymiarach 140x250 cm, a z haftem obrus w bdb stanie 120x170 cm + jeszcze serwetki do niego:)
Tylko naiwniaki aż tyle płacą. Lepiej skasuj ten wątek bo zostaniesz tu wyśmiana:D

3

Odp: 120 zł za obrus lniany

@Wiktoria no właśnie: bez haftu. A czy ręcznie robione?
To też może robić różnice. Choćby w jakości i trwałości.

4

Odp: 120 zł za obrus lniany

Lnianego obrusa czy bieżnika raczej nie używa się na co dzień, żeby musiał być jakoś szczególnie odporny na częste pranie -   a poza tym nie spodziewam się po rzeczach wykonywanych w dzisiejszych czasach specjalnej trwałości:) Ręczne wykonanie miałoby ją gwarantować? Chyba bardziej zależy to od jakości surowca:) Najważniejsze zresztą żeby efekt wizualny był dobry, a on akurat od ceny nie zależy aż tak bardzo...

5

Odp: 120 zł za obrus lniany

Lniane obrusy w większości mi się nie podobają, bo są po prostu staromodne - najbardziej elegancko prezentują się na stole śnieżnobiałe plamoodporne obrusy, trwałe i na lata, a do tego w dobrej cenie.

6

Odp: 120 zł za obrus lniany

Moja mama ma jeden obrus lniany, akurat on jest całkiem ładny, bo w maki, i na mniej uroczyste okazje się nadaje - ale jak widzę ile musi się namęczyć żeby go dobrze uprasować to ja bym sobie odpuściła...

7

Odp: 120 zł za obrus lniany

Obrus za 120 zł? W życiu tyle bym nie wydała, zwłaszcza na lniany. Jestem za nowoczesnością:)

8

Odp: 120 zł za obrus lniany

Dlaczego nie - można mieć taki obrus, dla urozmaicenia, a kwestia ceny zawsze zależy od tego jak bardzo nam się dana rzecz podoba:) Jak mnie coś urzeka to i bez promocji kupuję:)

9

Odp: 120 zł za obrus lniany

No ale ta cena, i to za kawałek materiału...