1

Temat: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Jak w temacie - poszukuję jakichś mało znanych i mało oklepanych miejsc do zwiedzenia w Poznaniu. Czy dalibyście może radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić?

2

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

A jeden dzień wystarczy, żeby zobaczyć Poznań?

3

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Jeden dzień? Oczywiście, że nie! Przecież tam jest tyle rozrywek!  - samych najważniejszych atrakcji dla maluchów jest 20! Najlepiej przeznaczyć sobie na to cały weekend, a jeśli macie taką możliwość, to nawet kilka dni.

4

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Moim zdaniem sporo inspiracji do tego, aby zwiedzać Poznań no i przy okazji Wielkopolskę znajdziecie na tej stronie.
Lubie ja przeglądać, bo są tam opisy z podróży ludzi takich ja, czy kochających zwiedzać nasz kraj.

5

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Moim zdaniem idealnym terminem do zwiedzania Poznania jest nadchodzący długi weekend. W dniu 11 listopada Poznań będzie świętował imieniny s. Marcina. Ulicami miasta będzie przechodził kolorowy korowód i będzie można pokosztować rogali Marcińskich. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie wizyta na Starym Rynku i obejrzenie koziołków oraz odwiedzenie palmiarni czy zoo. Myślę, że w Poznaniu nie sposób się nudzić, a atrakcji jest wiele.

6

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Ja bym pozwiedzała forty:)

7

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Zauważyłam, że jeśli chodzi o Poznań to temat praktycznie wyczerpany, więc jakby ktoś szukał atrakcji dla dzieci na śląsku to tutaj jest fajny artykuł opisujący te miejsca

8

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Jak już mówimy o Poznaniu to warto wspomnieć o Palmiarni - bardzo ciekawe miejsce smile
Byłam niedawno z mężem w stolicy wielkopolski i zostały w nas świetne wspomnienia.

Pozdrawiam, Sonia

Ostatnio edytowany przez soni (2017-08-31 12:02:15)

9

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Centrum jest bardzo klimatyczne, głównie ono jest warte polecenia do zwiedzania...

10

Odp: Mało znane miejsca do zwiedzenia w Poznaniu

Ale Malta też jest ciekawa, warto spędzić tam choć popołudnie