26

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Ja kupiłam meble kuchenne na wymiar do mieszkania  i jestem bardzo zadowolona. Były minimalnie droższe od mebli z Ikea ale jakość jest o wiele lepsza. Nawet sąsiadka, która ma w kuchni meble z Ikea twierdzi ze są o wiele lepsze.

27

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Ja to przede wszystkim zwracam na to żeby wszystko pasowało mi do całości, a meble były praktyczne i solidnie wykonane. Na marki nawet nie patrze, bo wiem że większość jest przereklamowana. Są bardzo fajne nowoczesne propozycje do kuchni

28

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Masz rację, że ważny jest nie tylko wygląd, ale i solidność mebli. Dlatego ja jestem zwolenniczką robienia ich na wymiar, na zamówienie. Wystarczy popatrzeć na strony firm robiących takie meble i od razu widać, że lepiej wyglądają. A są na rynku firmy takie jak np. Szaf-Mix, które na meble dają aż 7 lat gwarancji - i to o czymś świadczy.

29

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

A Ikea? Jak oceniacie ich meble?

30

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Ja mysle ze dobrze zaaranzowane meble z tego sklepu na pewno będą super wygladaly w każdym pomieszczeniu smile Ja mam dużo mebli z ikei. Ja na szczęście jestem już po etapie meblowania. Teraz wymieniam agd. Zabieram się za ekspres do kawy, u mnie to podstawa. Już mam coś na oku od

31

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Zastanawiałam sie kiedyś nad meblami na wymiar. Ogólnie świetnie to wyglada. Ostatecznie jednak nie zdecydowalismy się  racji.... wysokiej ceny. Przekalkulowaliśmy sobie to wszystko i jednak doszliśmy do wniosku,że na razie nie mozemy sobie na to pozwolić. Chygba czułabym wyrzuty sumienia jak wydałabym cała kasę na kuchnię:)

Meble mamy takie:
[img]https://www.obi.pl/images-new-teasers/lazienka_kuchnia/meble_kuchenne/Zestaw_Slider_new.png[/img]

proste jasne meble z lakierowanymi frontami. Zamawialiśmy je w OBI. Ogólnie jestem bardzo zadowolona bo pomimo niskiej ceny są wykonane naprawdę porzadnie.

32

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

U mnie wybór padł na Kuchnie Jana. I jestem zadowolona smile mąż wyszperał ten sklep w sieci, przejrzeliśmy dokładnie ich ofertę, no i ceny też nas zachęciły. Już kolejny miesiąc mamy ich zestaw kuchenny- wygląda super, bardzo funkcjonalny i solidny.

33

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Od stolarza, drewniane, a nie ze sklejki - bo płacąc za "firmę", płacimy za sklejkę 2 x drożej niż wypada...

34

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Święte słowa, jak już to tylko solidnie wykonane przez dobrego i najlepiej jeszcze znajomego stolarza. Nasze wyszły super, tak samo stół. Bardzo jestem zadowolona z decyzji o zrobieniu mebli na wymiar. Jedyne co będziemy kupować gotowe to krzesła, których jak nam powiedział Pan stolarz nie opłaca się robić. W sumie wiemy, gdzie je kupim ale nie zdecydowaliśmy jeszcze o konkretnym modelu, bo czekamy na próbnik materiałów od nich i dopiero wybierzemy.

35

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Jeśli ma to być samo drewno to raczej tylko u stolarza warto zamówić meble.