1

Temat: Agroturystyka - okolice Żychlina

Hej, znacie jakiś fajny pensjonat w okolicach tego miasta? Moja rodzina stamtąd pochodzi, ale nie mam już tam krewnych...Planuję jednak się tam wybrać w przyszłe wakacje i trochę pozwiedzać północne Mazowsze.

2

Odp: Agroturystyka - okolice Żychlina

Polecam okolice Włocławka, piękne jeziora i miejscowości z dużą bazą noclegową:)

3

Odp: Agroturystyka - okolice Żychlina

Bardzo fajnie jest na Kaszubach

4

Odp: Agroturystyka - okolice Żychlina

Potwierdzam, Kaszuby są piękne smile Jednak teraz, nazimę wolałabym jakąś egzotykę smile

5

Odp: Agroturystyka - okolice Żychlina

[quote=Kaja6]Potwierdzam, Kaszuby są piękne smile Jednak teraz, nazimę wolałabym jakąś egzotykę smile[/quote]
A może Wyspy Kanaryjskie lub Cypr? O tej porze roku to doskonałe rozwiązanie. Ja już niedługo lecę na Gran Canarię i bardzo się z tego cieszę smile Zastanawiam się tylko, czy na lotnisko lepiej zabrać samochód, bo gdyby w drodze złapała mnie śnieżyca to zbyt wprawnym kierowcą nie jestem.

6

Odp: Agroturystyka - okolice Żychlina

Pozdrawiam wszystkim miłośników Kaszub. Dla mnie to raj, jeziora, lasy. Oczywiście Mazury też lubię, ale Kaszuby mam bliżej. Polecam wybrać się na wycieczkę  - idealna lokalizacja, zaraz obok jeziora. Poza tym dobry dojazd do większych miejscowości, a mimo to cisza, spokój, nieustanny kontakt z przyrodą. W takim miejscu aż chce się żyć  Dobre zarówno dla miłośników wycieczek, ale też dla tych, którzy lubią wypoczywać nad jeziorem czy wylegiwać się w ogrodzie.

7

Odp: Agroturystyka - okolice Żychlina

To ciekawe tereny i ceny mają niezłe...

8

Odp: Agroturystyka - okolice Żychlina

Ale co tam zwiedzać? Pola po horyzont?

9

Odp: Agroturystyka - okolice Żychlina

Moja ciocia tam mieszka, niedaleko jest parę zabytków, można pojechać do Łęczycy, Tumu czy latem nad wodę