1

Temat: Testowane kosmetyki.

Hej.Jestem tu nowa i mam kilka pytań dotyczących testowania kosmetyków.
1. Jak często pojawiają się nowe kosmetyki na których testowanie można się zapisać?
2. Jak dużo osób jest wybieranych do testowania danego kosmetyku?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

2

Odp: Testowane kosmetyki.

Witamy serdecznie:)
1. Kosmetyki i inne produkty do testów są pozyskiwane na bieżąco od współpracujących z nami firm więc częstotliwość ogłaszania kolejnych akcji testowania jest zróżnicowana. Dbamy jednak o to, aby stale proponować Wam godne uwagi nowości do testów.

2. Liczba  wybieranych testerek zależy od tego, ile produktów przekazuje nam dana firma - zwykle jest to kilka, ale są też pojedyńcze produkty. Zdarzają się testy obejmujące kilkadziesiąt produktów (np. testowane właśnie przez blogerki zestawy kosmetyków Eveline). Zwykle to same firmy wybierają blogerki, oceniając jakość prowadzonych przez nie blogów.

Zapraszamy do zgłaszania się w aktualnie zamieszczonych zapowiedziach testów w dziale "Obecnie testujemy".

3

Odp: Testowane kosmetyki.

Serdecznie dziękuje za odpowiedz.

4

Odp: Testowane kosmetyki.

Czasem zastanawiam się, jak skóra blogerek wytrzymuje takie testowanie, przecież to jest narażanie jej na ciągle nowe składniki, w końcu się zbuntuje i co wtedy...:)

5

Odp: Testowane kosmetyki.

Myślę, ze blogerki sprawdzają te kosmetyki, które mają renomę, a jeżeli to są jakieś świeżynki na rynku (że kosmetyki) to na bank muszą wiedzieć co i jak działa, jaki jest skład etc., także myślę, że to dość bezpieczne tongue

6

Odp: Testowane kosmetyki.

Przy nowościach to nie zawsze wiadomo czego się spodziewać. Nawet jak marka jest renomowana, to potrafi wypuścić jakiś kit.

7

Odp: Testowane kosmetyki.

Ja używam korektorów i świetnie się sprawdzają na zmarszczki i czarne kropki na nosie. Co prawda nie dostałam ich do testów bo musiałam normalnie zapłacić ale wydaje mi sie że warto bo tanio, a efekty są.

8

Odp: Testowane kosmetyki.

Ostatnio sprawdzam olejki arganowy i makadamia do opalania i już wiem, że nie wrócę do drogeryjnych balsamów z SPF bo po olejkach opalenizna wygląda dużo lepiej:)

9

Odp: Testowane kosmetyki.

U mnie jest teraz szał na odżywki do włosów, testuję 3 i wybiorę jedną z nich na stałe stosowanie.