26

Odp: Letnie hity!

Powiem Ci co ja myśle na ten temat. Podążanie za wszystkimi trendami jest pożadane przez wiele kobiet. W praktyce to trzeba mieć naprawdę dużo wolnego czasu by być na bieżąco. Blogów poruszających takie zagadnienia jest cała masa dlatego ja sobie dałam z tym spokój. W dłuższej perspektywie wylądujesz jedynie z szafą pełną niepotrzebnych rzeczy bo przecież "przestaną być modne". O wiele skuteczniejszym jest podejście na kupowanie bardziej uniwersalnych spódnic czy też bluzek. Zwrócić trzeba natomiast uwagę na to jaki styl nas interesuje. Jeśli dysponujemy pociągającą sylwetką to szukajmy fasonów bardziej dopasowanych do naszego ciała. Najlepiej nasze proporcje oddadzą spódnice obcisłe na pośladka ze zwężeniem do dołu. Reszta detali takich jak kolor czy dodatki w postaci koronkowego obszycia pozostają w kwestii indywidualnej. Dobrze jest poświęcić parę chwil na przejrzenie ofert większy producentów jak Gatta w poszukiwaniu czegoś idealnego. Jeszcze lepiej jest zobaczyć interesujące nas spódnice na żywo, przyjrzeć się jaką jakość prezentują.

27

Odp: Letnie hity!

Lubie kombinezony smile ładnie wyglądają i są wygodne bo nic nie podwiewa wink

28

Odp: Letnie hity!

Dla mnie letnim hitem będzie ten czarny bezrękawnik zakończony przy szyi koronką.
Jak dla mnie jest po prostu super, lepszego ciucha nie mogłam sobie wypatrzyć, teraz tylko uskładać kasę,
zamówić i jak nadejdzie odpowiednia pora cieszyć się nim.

29

Odp: Letnie hity!

Dla mnie taki hit to pareo, a można je nosić nie tylko na plaży...

30

Odp: Letnie hity!

Ja lubię latem nosić biżuterię i ubrania w stylu etno:)