26

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Super, że wreszcie jest produkt, którego nie będę się bała zażywać, bo kiedyś spalacze kojarzyły mi się dość niedobrze... A tu miłe zaskoczenie, skład jest roślinny i jak piszecie, to naprawdę działa. Spróbuję i ja, bo do stracenia mam tylko zbędne kilogramy smile

27

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Ja od początku kwietnia schudłam 3 kg... Miesiąc wyrzeczeń, ćwiczeń, diety... Coraz częściej myślę o tym żeby brać spalacz, ale mam problemy z tarczycą (hashimoto) i nie wiem, czy powinnam...?

28

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Nie za późno? Ja wzięłam się za odchudzanie już w lutym, żeby mieć czas na przejście z diety do normalnego jedzenia (tylko w mniejszych ilościach). Ćwiczenia, liczenie kalorii i Redin dały świetny efekt i jak na razie widzę, że nie będzie efektu jo-jo, bo nadal pilnuję się z tym co jem...

29

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Brzmi to przekonująco, sama bywam sceptyczna co do suplementów, ale jeśli skład jest naturalny i nie może obciążać wątroby to czemu nie spróbować?

30

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Biorę właśnie od tygodnia Redin, na razie waga lekko spadła (-1,5kg), ale zdaję sobie sprawę, że tłuszczyk musi się rozruszać" zanim zniknie... 50 dni to sporo czasu żeby osiągnąć cel, a ja jestem uparta i nie poddaję się:) Oddałam już siostrzeńcom wszystkie tuczące przekąski i wprowadziłam dietę owocowo-warzywną z małą ilością chudego mięsa, czasem jajko, nabiał. Węglowodany ograniczone do niezbędnego minimum. Jak myślicie, dam radę w ten sposób zrzucić 10 kg do lata?

31

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Na pewno się uda, w końcu jak masz spalacz to odchudzanie na pewno idzie szybciej.

32

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Właśnie go zamówiłam, i mam nadzieję że do lipca będę mogła wejść w rozmiar S (obecnie to duże M)

33

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Też mam wrażenie że to najsensowniejszy taki preparat na rynku obecnie.

34

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Muszę powiedzieć o nim kuzynce, bo ciągle szuka czegoś skutecznego żeby się wreszcie pozbyć nadwagi. U niej nie tyle chodzi o problem wyglądu, lecz o zdrowie, bo jest po 40-tce i już stawy jej siadają przy tej wadze jaką teraz ma.

35

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Właśnie szukam o nim opinii bo widziałam tutaj artykuł i z tego co piszecie to warto go spróbować....

36

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Ja już jestem po kuracji Redinem - ubyło mi 6 kg w 2 miesiące przy nieporównywalnie mniejszym wysiłku niż bywało to wcześniej, kiedy katowałam się dietą i godzinami na siłowni - myślę, że połowę roboty zrobił ten spalacz. Polecam jeśli chcecie mieć szybciej konkretny wynik i pomóc sobie odzyskać dawną figurę.

37

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Muszę go polecić mojej bratowej, bo po ciąży tak jej przybyło dodatkowych kg, że nijak nie może zrzucić, a to już ponad rok od porodu...

38

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Jeśli jest możliwość żeby przyspieszyć odchudzanie, to jestem na tak:) Sama wiem, ile trzeba się namęczyć bez wspomagaczy, żeby osiągnąć efekt....

39

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Dokładnie! Redin jest naprawdę skuteczny, sama go sprawdziłam i jak na razie nie mam efektu jojo.

40

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

A jak dawno przestałaś go brać?? I czy nadal masz dietę z czasu kuracji, czy jesz już normalnie?

41

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Właśnie minął miesiąc jak przestałam go brać. Oczywiście że unikam tłustych potraw, nie jem makaronów, pieczywa, ziemniaków, słodyczy. Dużo warzyw i owoców,  ale czasem sałatka z majonezem czy parę chipsów też sobie pozwalam zjeść. Można trochę zjeść kalorii, byle z umiarem....

42

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Jak poczytałam Wasze opinie to postanowiłam sama spróbować, bo trudno mi jest schudnąć na samych ćwiczeniach i diecie, mam problem z tarczycą, a to nie ułatwia sprawy...

43

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Roślinny skład Redinu nie powinien zaszkodzić przy takim schorzeniu, tak że śmiało możesz spróbować.

44

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Właśnie szukam jakiegoś bezpiecznego środka coby trochę moje boczki zmniejszyć... Myślicie, że da radę?

45

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Warto spróbować, ja bym się nie wahała. Masz do stracenia tylko tłuszczyk przecież:)

46

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Ja sprawdzam go właśnie, pierwszy tydzień  za mną.

47

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Ja polecam Redin, stosuję go zawsze jak chcę schudnąć bez większego angażowania w ćwiczenia - dla utraty kilku zbędnych kg wystarczająca jest zmiana diety na lżejszą i normalna aktywność fizyczna.

48

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Potwierdzam - Redin działa. Ja już schudłam z nim aż 8 kg!

49

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Działa, tylko nie zapominaj o większej niż zwykle aktywności fizycznej.... Im więcej spalasz sama, tym bardziej on pomaga.

50

Odp: Redin - reduktor tłuszczu - opinie

Mam do zrzucenia parę kg po pandemii i pracy w domu, gdzie za dużo ruchu nie miałam i właśnie zamawiam sobie ten spalacz