1

Temat: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

Może jakiś miesiąc jest szczególnie szczęśliwy czy dzień?... A może zapytać wróżkę? wink

2

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

Może szczęśliwymi liczbami? Polecam 7. No i miesiąc z "r" w nazwie...

3

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

My musieliśmy się kierować wolnym terminem w restauracji big_smile, Jak rezerwowaliśmy miejsce (2lata wcześniej) to był tylko jeden termin wolny w okresie wakacyjnym -25.06.2016

4

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

My chcemy wziąć ślub w dzień w którym zostaliśmy parą i urodziła się Nasza córka - 16 sierpnia smile Jak dla nas data magiczna wink Póki co udało nam się zaklepać salę i termin w kościele. Zostało znalezienie zespołu, sukni i innych szczegółów. Zaproszenia już sobie upatrzyłam  i będę zamawiać jakoś po nowym roku. Trochę się stresuję tymi całymi przygotowaniami ale czuję, że będzie dobrze. Przyjęcie nie będzie dużo, tylko w gronie najbliższych więc nie będziemy musieli nic nikomu udowadniać.

5

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

Fajnie, gdy data ślubu wiąże się z jakimś interesującym wydarzeniem w naszym życiu i fajnie jest, gdy sami możemy sobie tą datę wybrać, ale najczęściej jest tak, że kiedy decydujemy się na ślub jesteśmy uzależnieni od terminu wolnej sali, który nie zawsze jest magiczny i nie zawsze ma w sobie literkę "r", ale nie znaczy to, że nasze małżeństwo będzie skazane na jakieś niepowodzenie, bo to nie w miesiącu tkwi siła miłości, a w nas samych:) Ja marzę o ślubie w maju, bo maj jest, jak dla mnie miesiącem cudownym, zielonym i po prostu pięknym i nie ma znaczenia, że nie ma tam litery R:)

6

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

Ja nie chciałam ślubu w miesiącach listopadzie , styczniu ,lutym, kwietniu ,maju,lipcu ,te miesiące nie mają litery "R" w nazwie

7

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

Spodziewaną pogodą:) Lato, czy późna wiosna to najlepsze daty wink

8

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

Ja kierowałabym się pogodą, żeby nie było za zimno ani zbyt upalnie, najlepiej maj-czerwiec:) Zima i jesień to w ogóle mnie dziwi, że ktoś wybiera takie daty!

9

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

Myślę, że dobrze jak w dacie jest 7 - moja szczęśliwa liczba smile

10

Odp: Czym się kierować przy wyborze daty ślubu?

Ja bym optowała za datą podobną do dnia moich urodzin.