1

Temat: Chcesz zostać konsultantką AVON ?

Cześć!

Jesteś z Rzeszowa lub okolic? Lubisz kosmetyki? Chciałabyś dorobić parę złotych? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco, zapraszam do współpracy. Jeśli ją podejmiesz, zostaniesz konsultantką AVON, która ma zawsze dostęp do najświeższych produktów z katalogu AVON w bardzo atrakcyjnych cenach – specjalnie dla konsultantek. Zamawiaj kosmetyki dla znajomych, rodziny lub dla siebie, a za wszystko zapłacisz nawet do 40% mniej – tak, dokładnie tyle może wynosić upust na wszystkie produkty z oferty AVON! Sama decydujesz ile upustu możesz zaoferować swoim Klientkom, bo od tego zależy Twój zarobek - im więcej masz klientek, tym więcej zamówionych kosmetyków i tym więcej pieniążków, które zostają w Twojej kieszeni!

I pamiętaj, to nic nie kosztuje!

Zostając konsultantką nie wpłacasz żadnej opłaty wpisowej. Masz szanse nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat pielęgnacji i makijażu. Oczywiście lista korzyści płynących z współpracy z Avon jest długa, ponieważ gdyby dodać do tego odroczony termin zapłaty za zakupione produkty (do 3 tygodni, czyli nic nie musisz zakładać ani płacić z góry), prezenty i atrakcyjne oferty w ramach programu dla nowych Konsultantek, nagrody i opusty w specjalnych ofertach promocyjnych - jest to wystarczająca zachęta do rozpoczęcia współpracy z Avon.

Zainteresowana? Napisz do mnie na GG: 4700297 lub e-mail: [email protected] Umówimy się na spotkanie w dogodnym terminie, na którym udzielę Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Serdecznie zapraszam!

Paulina

2

Odp: Chcesz zostać konsultantką AVON ?

Avon jest drogi, a jakość kosmetyków różna, wolę polskie marki.

3

Odp: Chcesz zostać konsultantką AVON ?

Czytałam o kulisach bycia konsultantką, i owszem są rabaty i gratisy, ale czasem trudno wyjść na plus, zwłaszcza jak klientkami są koleżanki, które wciąż proszą o rabaty:)

4

Odp: Chcesz zostać konsultantką AVON ?

Jak ktoś pracuje w miejscu, gdzie jest potencjalna obfitość nabywców to może i da się na tym zarobić. W szkole, na studiach czy gdzieś, gdzie można zostawić katalog i jest szansa, że sporo osób przejrzy. Tyle tylko, że tych konsultantek trochę dużo już wszędzie jest.

5

Odp: Chcesz zostać konsultantką AVON ?

No i dostępność kosmetyków wszelkich jest ogromna, Avon już nie robi wrażenia wśród kosmetyków eko, a klientki coraz wybredniejsze są....