1

Temat: Zestaw darmowych kosmetyków

Macie niepowtarzalną okazję otrzymać całkowicie za darmo 5 kosmetyków , w pięknie zapakowanym pudełeczku. Nie są to próbki , tylko produkty miniaturowe i pełnowartościowe . Naprawdę warto!

2

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Też dostałam, super produkty!

3

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

musze spróbowac

4

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Jeśli macie ochotę mi pomóc, a przy okazji zarejestrować się na ShinyBox, to prosiłabym o wejście z tego linku:

5

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Pod linkiem znajduje się coś co myślę Was zainteresuje, czyli darmowe kosmetyki 
dobrze Wam znane pudełęczko
zapraszam wszystkich



wchodźcie w link i zgarnijcie darmowe kosmetyki
bardzo proszę o kliknięcia, pomóżmy sobie nawzajem
dziękuję ślicznie :***

6

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Widziałam te cudeńka, pięknie zapakowane i pełnowartościowe lub miniaturki.



Zapraszam do rejestrowania się, można łatwo zgarnąć pudełeczko, już za samą rejestrację jest 20 punktów!

7

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Shinybox znaczy sie  kosmetyki które wysyłają są świetne. Rejestracja jest darmowa, wysyłka także, dlaczego by nei spróbować, i tak kolejno raz do razu. Mówię Wam klikajcie w link i się rejestrujcie. Nie macie nic do stracenia a tylko do dostania smile

8

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Bardzo ciężko jest mi zachęcić kolejne osoby, jak Wam się to udaje? Pierwsze pudełeczko dostała, a teraz mam za mało punktów sad

9

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

to może i ja wkleję swój link polecający a może ktoś kliknie w mojego ;-)

10

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Przypominam ze to nic nei kosztuje !

11

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Proszę wejdzcie na mój link! wink)



Z góry dziękii ;**

12

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Niektóre firmy wysyłają próbki, ale chyba coraz rzadziej, kosmetyki są już i tak coraz tańsze...

13

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Trochę nieekologiczne jest to udostępnianie próbek w saszetkach. Ok, nawet przydatne w przypadku kremów, bo można sobie zrobić próbę uczuleniową, zobaczyć jak się krem rozsmarowuje, jak wchłania, czy nie szczypie, ale szampony, żele pod prysznic itd. to już chyba przesada. I kosmetyki faktycznie są coraz tańsze, więc zawsze nietrafiony krem można komuś odstąpić, żeby się nie zmarnował, bez wielkiej szkody dla portfela. Co innego drogie kremy hmm

14

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Sprawdzony news? wink Jak tak to ja chętnie!

15

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

Kremy w saszetkach można przelać do pojemników po zużytych kremach i jest ok.

16

Odp: Zestaw darmowych kosmetyków

A ja zwykle używam saszetek na jeden raz, żeby nie leżały otwarte.